Kapat
Genel 181 kişi indirdi 0

14 Şubat Sevgililer Günü (Yapılması Gerekenler)

Sevgilime Ne Alsam Diyenler.

Sevgilinize bir çok şey alabilirsiniz ama tabiki bu ilk 14 şubatınızsa seçim yapmanız zor olabilir, şunuda açıklığa kavuşturalım, genel olarak 14 şubatta hep erkekler kızlara birşeyler alır, bak adam 14 şubat sevgililer günü demiş, sadece kızlara hediye vs alın dememiş, burdan çıkartılan sonuç ise kızların da size bişey alması lazım.

Ben şimdi erkeklerin kızlara alabilecekleri birkaç hediyeden bahsedicem )

Erkekler dediğim gibi eğer ilk 14 şubat’ınızsa şunları yapabilirsiniz. sevgilinizin davranışlarını ve hoşlandığı şeyler üstüne bir hediye almanızı tavsiye ederim öncelikle.

Eğer sevgilinizle ciddi düşünüyorsanız, iş oraya kadar geldi ise 2’nizinde ismi yazan bir gümüş hazırlatabilir ve bunu bir akşam yemeğinde sevgilinize etkili sözler eşliginde (burda sen devreye girecen artık) verebilirsiniz.

Eğer sevgilinizle daha yeni yeni başlangıç ve ısınma aşamalarındaysanız da, Ona güllerle süslenmiş bir kutu içinde gümüş kolye hediye edebilirsiniz.

Eğer maddi durumunuz çok iyi ise sevgilinizin kullandığı telefonun daha iyisini alabilir ve hediye edebilirsiniz.

Şimdi Kızlar için erkeklere alınması gereken birkaç hediyeden bahsedelim )

Kızlar erkekler nelerden hoşlanır sizce eğer aklınıza büyük bir hediye geliyorsa  yanılıyorsunuz. erkeklere verebileceğiniz en ufak hediye bile ona sevginizi göstermeye yeterlidir. nedir bu ufak hediyeler, Şuan şubat olduğu için havalar hala soğuk ona bir kazak veya hırka almayı düşünebilirsiniz. Ama tabi rengini ve model’ini tutturmanız lazım, öyle kolay kolay o kazağı ve hırkayı giyceğini düşünmüyorum sadece size ayıp olmasın diye giyecektir. bunun için rengin sade olmasından yanayım ve sizin hayallerinizdeki erkek’e hangi model’in yakışacağını düşünüyorsanız onu seçebilirsiniz.

Evet diğer bir hediye saat olabilir, bu sizin ona vereceğiniz en güzel hediyelerden biri olacaktır. mesela ben spor saatlerden vermenizden yanayım eğer erkek’iniz klasik takılıyorsa yengeç ve akrepli yani klasik bir saat alabilirsiniz. renk uyumu yine size kalmış.

Saat demişken aklıma bileklik geldi ama bileklik çok sade duracaktır yani ekstra olarak sevgilinize tuttuğu takımın bilekliğini alabilirsiniz. ama kasımpaşaspor veya boluspor gibi takımları tutuyorsa bu bileklik işi yaş tabi xD  o zamanda türkiye bilekliği alabilirsiniz.

Tabi birde çakmak olabilir böyle özel dizayn olan çakmaklar vardırya hani, bunu hediyelik eşya satan magazalardan bulabilirsiniz. Çakmak ne alaka derseniz sevgilinizin siğara içtiğini düşünüyor olmam ), ama tabi eğer içmiyorsa bu hediye işi yaş.

EVET ŞİMDİLİK BU KADAR ANLATTIM AKLIMA GELDİKCE YAZMAYA DEVAM EDECEĞİM, SİZDE KENDİ GÖRÜŞLERİNİZİ VE NE YAPILMASI GEREKTİĞİNİ YORUM OLARAK YAZARSANIZ ONLARADA BU YAZIDA YER VEREBİLİRİM…

 

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"