Kapat
Full Oyun İndir | Torrent Oyun İndir 454 kişi indirdi 2

7 Days To Die (Alpha 8.6) Online Full Torrent İndir

7 days to die son sürüm indir

The Fun Pimps adlı küçük bir indie oyun yapımcısı tarafından geliştirilen 7 Days To Die, FPS,RPG ve Kule savunmayı birleştiren bir hayatta kalma oyunudur.

Yakın gelecek 3.dünya savaşı sonrası harabeye dönen dünyanın tek problemi savaş değildir.2034 yılında yaşanan nükleer saldırılar neticisinden tanımlanamayan bir virüs insanlara bulaşır.Bu virüs kısa sürede insanları kana susamış bir yaratığa dönüştürür.

Bu virüse yakalanan insanlar 7 gün içinde ölür ve zombiye dönüşür.Kimse bunu durduramadı!

Hayatta kalan oynuyacağımız karakter Arizona eyaletine yalnız ve çaresiz bir şekilde hayatta kalma mücadelesi verirken biz oyunu kontrole alıyoruz!

Oyunda craft sistemi bulunuyor, böylelikle haytta kalmak için binlerce şey toplayıp bunları craft edebiliyoruz.

Oyun şuanda geliştirme aşamasındadır.
Yeni gelecek özellikler ise şöyle;

* Dünya oluşturma modu
* Rastgele dünyalar: Böylelikler her oyuna girdiğiniz farklı bir ortamla karşılacaksınız.
* Karakter özelleştirme
* Araç sürebilme
* Görevler ve öykü
* Yabani hayvalar
* Çevreye duyarlı sıcaklık etkisi
* Hava döngüsü
* Profosyonel müzik ve seslendirmeler.

NOT: 

7 Days to Die şuan erken erişimdedir.Oynuyacağız oyun daha çıkmamış ve alpha aşamasında bir oyundur.Geliştirme aşamasında oynamak isteyenler için yayınlamaktadır.Oyun gelişim süresince bir çok hata giderilir ve bir çok yenilik getirilir.Yani oynuyacağınız oyun daha bitmemiştir.Lütfen bunu kabul ederek indirme yapınız.Oyun geliştirildikçe yeni sürümleri buraya eklenecektir takip etmeyi unutmayın.
Erken Erişim Sürümü: Alpha 8.6

Kurulum Notu: Oyuna girmeden önce işletim sisteminize göre Install_32bit.bat veya Install_64bit.bat dosyasını çalıştırın.Bazı dll’leri virüs programınız hata verip silebilir, zararlı değildir tarama dışı listesine ekleyin.

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"
7 Days To Die (Alpha 8.6) Online Full Torrent İndir
7 Days To Die (Alpha 8.6) Online Full Torrent İndir 7 Days To Die (Alpha 8.6) Online Full Torrent İndir 7 Days To Die (Alpha 8.6) Online Full Torrent İndir