Kapat
TamSürüm Bilgisayar Oyunları 272 kişi indirdi 1

Ace Combat Assault Horizon Full Torrent İndir

Gökyüzünde savaş alarmı verildiğinde gereken yetkilerinizi kullanarak herekete geçip düşman ordulara karşı savaşacaksınız. , Oldukca zorlu görevlerle karşı karşıya kalsanızda bir iki denemede oyunu hemen kavrayacaksınız. Başından ayrılamayacağınız jet Arcade oyunudur.

Havada Savaş Devam Ediyor…

Ace Combat Assault Horizon ile birçok savaş uçağı, bombardıman uçağı ve helikopterler oyunda bizleri bekliyor olacak. Havada zafer kazanmanızı sağlayacak ekipmanlar her zaman elinizde mevcut olacak, düşman uçaklarını parçalamak, yeri geldiğinde yerdeki hedefleri ateşe tutmak görevleriniz arasında olan bazı bölümler olacak. Bunu yapması oldukça kolay. Eğer ki Assault Horizon’dan bir simülasyon olmasını bekliyorsanız, yanlış adrestesiniz demektir, çünkü arcade bir oynanışa sahip. Uçağınız füze yese bile, hatta burnunun üstüne son sürat yere düşse bile kolay kolay patlamıyor. Su üstünde taş kaydırma gibi, sekiyor ve yeniden havalanıyor. Tamam arcade olabilir, ama hiç değilse yere hızlıca çarptığımızda patlasak ne olacak? İşte bu durum biraz atmosferi boğuyor. Hasar alsak bile yeniden eski halimize geri dönüyoruz, otomatik olarak yenileniyoruz.

Sistem Gereksinimleri: Minumum

OS: Windows XP/Vista/7/8
Processor: Intel Core 2 Duo @ 2.2 Ghz / AMD Athlon 64 X2 5000+
Memory: 2 Gb
Hard Drive: 16 Gb free
Video Memory: 512 Mb
Video Card: nVidia GeForce 8800 GT / ATI Radeon HD 3850
Sound Card: DirectX Compatible
Network: Broadband Internet Connection
DirectX: 9.0c
Keyboard
Mouse.

Download Bilgileri:

İndirme Türü: Torrent

Dosya Türü: İSO

Platform: PC

İlaç: FLT

Crack: Mevcut

Boyut: 7.64 GB

 

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"


  • recep

    oyun güzele benzioda uçak oyunlarında en önemli şey kontrol kontrol zor oldumu oyun zaten güzel olmuo bilmiorum indirsemmi