Kapat
Full Programlar 256 kişi indirdi 1

Ace Translator Çeviri Programı Full Türkçe İndir

Bw65NfS

 

Ace Translator

Ace translator bir dilden başka bir dile çeviri yapan bir programdır. İçinde çoğu dil mevcut.Ayrıca program türkçe dil destekli.Program internet üzerinden çeviri yaptığından dolayı internet bağlantısını elbette gerektiriyor.Ayrıca bilgisayarınızdaki güvenlik duvarından bu programın erişimine izin vermelisiniz. Yoksa çeviri yapamaz.

LY1kUsx

 

Not: İndirmeden önce antivirüs programınızı devre dışı bırakmanız gerekecek.Programı kurduktan sonra,kapatıp patch çalıştırıp, patch basın full olacaktır tarafımızca onaylanmıştır ve kurulmuştur. Chrome’dan indirmeyin,Mozilla yada İE’den indirin.

BOYUT: 3MB

 

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"


  • bulent

    Reklamlarına kanıp geçen sene 250 TL verip proyu satın aldım. Ancak 2014 de v11 güncellemesi gelince legal seriali kabul etmedi. Satıcıya gönderdiğim maillere de cevap gelmedi. Yani satın almama rağmen kullandırmadılar. Bana göre satıcı güvenli değil, zaten aynı işi yapan pekçok online site var. Satın almaya değmezmiş. Hatta nette yazanlara göre free versiyonu kullananlara da tehditler gönderiyorlar. Aman dikkat edin, sakata gelmeyin!