Kapat
Çeşitli Webmaster Konuları 61 kişi indirdi 0

Adsense Hesabı Nasıl Açılır ? Adsense Hesabı Ne Zaman Onaylanır ?

green-haze-AdSense-Google-1900px--1453753349

Adsense Hesabı Nasıl Açılır ? Adsense Hesabı Ne Zaman Onaylanır ?

Merhaba arkadaşlar bugün internet kazançlarının önde gelen isimlerinden birinin Google Adsense’in ufak detaylarına değineceğiz.Adsense kullanmadan önce bir kaç ufak bilgi sizin için gerekli olacaktır.

Google Adsense’e nereden kayıt olabilirim?

adsense.google.com adresine giriş yaparak Adsense’e kayıt olabilirsiniz.

Google Adsense 1.onay ne zaman gelir?

Adsense hesabınızın onaylanma işlemi sıradaki başvuru sayıları ve başvuru şekillerine göre değişebilir.Ancak ilk onay’ın fazla zaman alacağını düşünmüyorum En fazla 1 hafta.

1.Onay geldi,2.onay ne zaman gelir?

Adsense kayıt onayını aldınız.Sırada reklam yerleşimi şartlarını sağladıktan sonra 2.onay sürenizi başlattınız.Google Adsense ekibi web adresinizi değerlendirmeye alır ardından kısa bir süre sonra cevabını verir.En fazla 2 hafta içerisinde durumunuz belli olur.Kimi websiteleri 2.onayı 1 günde bile alabilir.Veyatta 1 ayda bile alabilir çünki kısa sürede onay alan websiteleri Adsense koşulları bakımından kusursuz bir sitedir,uzun sürede onay alan siteler ise ya şartları yerine getirmemiştir veyatta kusurları vardır.

Adsense onayı alamadım.Birdaha başvurabilirmiyim,başvuru için ne yapmalıyım?

Adsense onayı alamadığınız halde tekrar başvuru hakkınız elbette var.Lakin hemen tekrar başvurmanızı önermeyiz.Red edilme sebeplerinizi öğrendikten sonra sorunlarınızı yeşil ışığa yakmaya çalışın.Herşeyim tamam diyorsanız yaklaşık bir 2 hafta sonra tekrar başvuru yapabilirsiniz.

 

intifada1453team

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"