Kapat
Android Uygulamaları 656 kişi indirdi 8

Advanced Mobile Care 5.3.0 Türkçe İndir

aah

TAMAMEN ÜCRETSİZ VE TÜRKÇE

MEVCUT SÜRÜM 5.3.0 (2016)

Dünyanın en iyi sistem bakım ve onarım programı olan Advanced System Care’ın Mobil versiyonu, Akıllı telefonunuzu tüm gereksiz dosyalardan arındırır ve Mobil telefonunuzu İlk günkü gibi hızlandırın. Tamamen güvenli ve kullanımı kolay bir programdır.

Şık tasarımı ve güçlü özellikleri ile “Advanced Mobile Care “ Tüm Android destekli telefonlarda güvenlik ve performans problemleri için iyi bir çözüm. “Advanced Mobile Care “Mobil telefonunuz için hafıza temizleme, cache temizleme, istenmeyen dosyaları temizleme işlemlerini tek tuşta yapabilecek özelliğe sahip, ayrıca 5 adet ek araca ile donatılmış Bunlar:

ilki Game Speeder, Android oyunları hızlandırmak için kullanılıyor,

ikincisi güvenlik yazılımı olup dosyaları fotoğrafları şifrelemek için kullanılıyor.

Üçüncüsü arka alanda çalışan istenmeyen programları durdurmak için kullanılıyor,

dördüncüsü batarya süresini uzatmak için tasarlanmış bir araç ve son olarak dahili bellek tipi yazılımları SD karta taşımak için bir araç içeriyor ayrıca uygulama yöneticisi programları kaldırmak için değişik sıralama tekniklerine sahip.

Cep telefonlarının artan kapasite ve performansları ile birlikte, güvenlik ve sistem performansını stabil hale getirme önemli bir sorun olarak önümüzde duruyor. Bu sorunu gidermek için “Advanced Mobile Care “ benzeri programların artacak gibi duruyor. Çok fonksiyonlu bu program ile bir çok işlemi tek bir uygulama ile yapmanın yanısıra, daha önce bu alanda tecrübesi olan bir firmanın ürününü kullanıyor olacaksınız.

af

DESTEKLEDİĞİ İŞLETİM SİSTEMİ

Android 2.2-4.2 arası

Donanım Gereksinimleri

SD kart gömülü
Dil Desteği

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"
Advanced Mobile Care 5.3.0 Türkçe İndir
Advanced Mobile Care 5.3.0 Türkçe İndir Advanced Mobile Care 5.3.0 Türkçe İndir