Kapat
Full Programlar 941 kişi indirdi 27

Advanced System Care 7 Full Türkçe İndir

Advanced-SystemCare-7

Advanced System Care 7 

Popüler sistem bakım,onarım programlarından olan advanced system care 7.versiyonu ile gündeme damgasını vuruyor.

bakım

 

BAKIM BÖLÜMÜ:

Bakım bölümüde ise kötücülleri kaldır özelliği ile virüs taramanızı yaptıktan sonra zararlı etkileşimli yazılımları bilgisayarınızdan uzaklaştırır.Kayıt defterini düzelt özelliği ile meşhur olan ASC windowsunuzda gereksiz kayıt olan ve bilgisayarı şişiren dosyaları toplar ve temizler.En önemli ve 6. versiyonunda da öne çıkan İnternet güçlendiricisi ile internette daha rahat bir şekilde sörf yapabilir dosya indirmelerinizi kolaylaştırabilirsiniz.Kayıt defterini birleştir özelliği ile gereksiz kayıt olan ve bilgisayarı şişiren dosyaları bir arada bulundurarak bilgisayarınızı bi nevi de olsa zihinde tutar.Gördüğünüz gibi diğer özellikleride mevcuttur.

alet

 

ALET BÖLÜMÜ:

Alet bölümünde ise başta akıllı ram olmak üzere,windows düzeltici,disk temizleyici,kayıt defteri temizleyici,internet güçlendirici özelliği bulunmaktadır. Akıllı ram özelliği bilgisayarınızın Ram’ini temizler ve ferah bir hale getirir.İnternet güçlendiricisiyle de internette daha rahat sörf yapmanızı ve dosya download etmenizi sağlar.Disk temizleyicinin görevi ise diskinizdeki gereksiz dosyaları temizleyerek bilgisayarınızın hard diskini rahatlatır,hafifletir.Oyun güçlendirici özelliğini de untmayalım ki arkadaşlar bu özelliği oyunlarınızı farklı bir pencere ile açarak daha güçlü,hızlı yani kasmadan rahat olarak oynamanızı sağlar.Diğer özellikleri de mevcut.

turb

 

TURBO GÜÇ :

Turbo güç ile bilgisayarınızda gereksiz ve saçma yere çalışan servis/uygulamaları durdurur ve ram’inizi serbest bırakır. Bilgisayarınızda turbo güçü başlattığınızda sekmeleri daha hızlı açabilir,programları hızlı başlatabilir ve bilgisayarınızı ilk aldığınız gündeki gibi kullanmanıza olanak sağlar.

eylem

 

EYLEM MERKEZİ:

Eylem merkezinde ise sizlere bilgisayarınızın güncellemelerini sunar,verimlilik,güvenlik gibi konularda satın alabileceğiniz programları önünüze sunar.

çabukayarlar

 

ÇABUK AYARLAR:

Çabuk ayarlar kısmında ise bilgisayarınızda temizlik,otomatiklik,verimlilik,güvenlik olmak üzere 4 başlıkta içerilen ASC özelliklerini sizlere açıp kapamanıza sunar. İsterseniz sol alttan “Tüm işlevleri etkinleştir” butonuna basarak hepsini açık tutarak bilgisayarınızın temiz,otomatik,verimli ve güvenli olmasını sağlayabilirsiniz.

kullanıcıarayüzü

 

KULLANICI ARAYÜZÜ:

Bu bölümde ise ASC Full Lisanslı programınızın görünümünü yani kullanıcı arayüzünü kendinize göre kişisel bir biçimde ayarlıyabileceksiniz.Pc sağlığı simgesini gülen yüz yada ABC simgelerinden biri yapabilirsiniz.Konuda kişel olmak üzere ben Abc yi seçerim genellikle çünkü Surat ifadesinde gülüyorsa bilgisayarınızın tam korumada olduğunu,üzgün ise kötü durumda olduğunu belirtir.Ama ABC sistemi ile adeta bilgisayarınızın temizlik,otomatiklik,verimlilik ve güvenliğini a b c olmak üzere notlandırır.Ayrıca bu bölümde arayüzünüzün temasını kendinize göre ayarlıyabilirsiniz.Ayrıca şeffaflığını ayarlayarak renkleri düzenleyebilirsiniz.

SEÇİLEBİLECEK TEMALAR:

white

 

WHİTE-BEYAZ

metro

 

METRO

black

BLACK-SİYAH 

indirme listesi

http://turbobit.net/hs9obh1y51lt.html

letitbit’ten indir

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"


 • ateist

  elin hristiyani programi uretiyor bizimkiler kopayalayip hirsizlik yapaiyor ona alkis tutanlarda islamci ve osmanlici olmasindan gurur duyuyor

 • ilkin ismayilzade

  Cok tewekkur ederim

 • Volkan

  Bu program bilgisayara uzun vadede zarar verir. Gereksiz yere önemli kayıt verilerini siliyor , kesinlikle kullanmayın. İnternetten araştırın biraz anlarsınız.

  • programdan ben ve milyonlarca kişi memnun kardeşim,kullanırken dikkat etmelisin. Zaten önemli dosyalarda sana soruyor “Sileyim mi bunu ? ” diye.. programı kullanmayı bilirsek mükemmel şeyler yapabiliriz

 • hayrettin

  öncelikle böyle bir sayfayı açtığın için teşekkür ederim . bende 7.3 ü var ama lisans kodunu bir türlü bulamadım yardımcı olursan sevinirim,

 • hakan

  admın bu site süper bişey üstüne islamcı ve osmanlcı olmanız bana gurur veriyo 😀 😀

 • güzel paylaşım olmuş tşkler

 • Tarık

  Admin program için çok teşekkür ederim. Lisans kodu mevcut mu? kurdum ama lisans kodu istiyor.

 • muhittin

  turbobit den inmiyo başka yere yönlediriyo yandix den daharat yükleniyo kardeş

 • muhittin

  slm KARDEŞ BAŞKA İNDİRME LİNKİYOKMU yandekdik olsa güzel olurdu

 • güven

  uygulamayı yükledim fakat bilgisayar da biraz yavaşladı ve internet aynı hızda neden

  • aksine bilgisayarın hızlanmıştır bir kaç açılıp kapanma süreci ile kendi halinde dönecektir

 • Hsyn

  indiremedim admin direk indirme linki atarmısın lütfen !!!!

 • 0rh4n

  Ben bunu 3 gün önce indirdim turbo güçüde açtım. 3 kat daha hızlandı işte bu site bizler için resmen bu… Eyw babacan…

 • ahmet

  arkadaşlar en güvenlisi orjinal sitesi

 • Bilgisayarı aşırı derecede kasıyor bu program.

  • PROGRAMIN AMACI YAVAŞ OLAN PC’Yİ HIZLANDIRMAKTIR, EĞER FARKLI BİRŞEY UYGULADI İSENİZ SİZİN PROBLEMİNİZDİR, PROGRAMDAN BEN VE MİLYONLARCA İNSAN, OLDUKCA MEMNUN GÖRÜNÜYOR.

 • alperen

  bende kullanıyorum virus felan yok. tersine bilgisaray hızlandırfı saol abi

 • Can Aslan

  Size Guvendik İndirdik Bilgisayar Virusle Doldu Bir Suru Program İndirdi Artık Size Guvenimiz Kalmadı Yasin Kardes

  • öncelikle kardeşim paylaştığımız bu program kendimizce test edildi yani kendim kullanıyorum. herhangi bir virüs yok. Ayrıca programlar ESED NOD 32 virüs programıyla taranarak eklenir. Ve bir sürü program dediklerin,oyun güçlendiricisi,kayıt defteri birleştiricisi vs. fazla bir boyutları yok zaten . Bunlar bilgisayarınızı zihinde kullanacağınız programlardır.