Kapat
TamSürüm Bilgisayar Oyunları 146 kişi indirdi 0

American Truck Simulator 2016 Torrent Teklink indir

American Truck Simulator

American Truck Simulator 2016 Torrent + Teklink indir

SCS Software Yapımcılığı ile ortaya çıkan American Truck Simulator oyunu adı üstünde amerikada geçen bir oynanışa sahip, Euro Truck Simulator yapımcısının diğer oyunu olan American Truck Simulator amerika bölgelerinde keyifle tır kullanımı ve farklı bir simülasyon deneyimi yaşayacağız.

amerikan truck 2016

OLASI PROBLEMLERİN ÇÖZÜMLERİ
Oyunu 32 Bit işletim sistemli bilgisayarlarda çalıştırmak için verdiğimiz crack dosyasını kullanabilirsiniz.
  • Profil Ekranında Donma Sorunu Çözümü: Arkadaşlar oyuna crack attıktan sonra masa üstündeki simgeden girmeye çalıştığınız için bu problemi yaşıyorsunuz. “American Truck Simulator\bin\win_x64\amtrucks.exe” dizinine girerek bu uygulamayı yönetici olarak çalıştırırsanız sorunu çözebilirsiniz.
  • steam_api64.dll Hatası Çözümü: Buradan verdiğimiz dosyayı indirerek “American Truck Simulator\bin\win_x64” dizinine atın. Ardından “amtrucks.exe” uygulamasından oyuna giriş yapın. (Daha önceden crack attığınız varsayılmıştır.)
KURULUM

Kurulumu;

Oyun dosyalarını indirdikten sonra arşivden çıkartın. Hazır olarak kurulu şekilde gelmektedir. Dosya içindeki “American Truck Simulator” klasörünü C: diskine atın, Oyuna Giriş yapmak için, Oyun klasörü içindeki “win” klasörü içine girin, işletim sisteminize göre (32 bit ise: win_x86 64 bit ise: win_x64) klasörlerine girerek “amtrucks.exe” uygulamasından oyunu çalıştırın.

 

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr" American Truck Simulator 2016 Torrent Teklink indir American Truck Simulator 2016 Torrent Teklink indir American Truck Simulator 2016 Torrent Teklink indir