Kapat
TamSürüm Bilgisayar Oyunları 270 kişi indirdi 4

Arctic Trucker The Simulation 2014 Full Torrent İndir

Kendi işinizle tehlikeli yollarda , kereste, v.b yükler taşıyarak siparişleri en kısa sürede yerine teslim etmeniz gerekiyor, Tabi yollarda engeller olacak bunu aşmanız gerekli ayrıca kaza ve beladan uzak durmalısınız, tırınızın arkasına Allah Korusun yazmayıda ihmal etmeyin.

Siparişleri yerine zamanında taşırsanız, müşteriniz sizi sever ve bol para ile ödüllendirir, eğer gece alemleriniz yoksa paranızı biriktirerek yeni bir tır alarak daha çok yük taşıyabilir, ve yollarda daha hızlı yeni tırınızla bmw, mercedes gibi king’lere kafa tutabilirsiniz, görüntü kalitesini sorcak olursanız berbat bişi bana göre, ama bu 437 mb’lık boyuta bu kadar oyunda demek lazım. Nese lafı fazlada uzatmıyorum, oyunun trailer videosu aşağıda mevcut. E peki niçin bunun türkçesi yok derseniz yeni bir oyun olduğu için zamanla belki biri çıkıp ben babamın hayrına yapıyorum der.

kurulum: torrent üzerinden indirmiş olduğunuz dosya klasörünü açın, içerisinde bazı dosyalar olacak sizin için önemli olan “de-arctk” adındaki rar’lı dosyalardır, hepsini seçip sağ tıklayıp winrar ile buraya çıkart dedikden sonra “de-arctk.iso” dosyası gelecek daemon tools ile oyunun .iso dosyasını açarak oyunun setup’u ile kurulumu yapabilirsiniz, oyun fulldür crack vs gerekmez.

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"


  • Ali/ ahmet

    Sayfanız güzel fakat sizin verdiğiniz yanı yaımlamış olduğunuz oyunların bir coğu eksik dosyali yani örenğin Euro truck sim 2 crack yoktu vs .. lÜtfen eksiksiz webe opsyion ederseniz seviniriz Ali& Ahmet

    • ilgin için teşekkürler kardeşim, Euro truck sim 2 son sürümü katılımsız kurulumdur, full olarak türkçe kurulur zaten, yinede lisanslama sorunu verirse konu içinde lisans kodları mevcut ordan lisanslama yapılabilir.

  • Emre

    Şu Daemon Toolsu Biraz Açıklarmısın Admin

    • daemon tools ile oyun kurulumu diye google’da arama yapabilirsin