Kapat
Full Programlar 449 kişi indirdi 2

Audiggle v3.0 [2014] – Çalan Şarkıyı Bulma Programı

Audiggle programı ile duyduğunuz şarkının kime ait olduğunu ve şarkının adını kolayca bulabilirsiniz. örneğin televizyon, radyo, video, film gibi görsel kaynaklardan duyduğunuz bir şarkının tüm bilgilerine ulaşmanızı sağlayan bir programdır. Bir filmde, televizyonda, radyoda veya belki sokakta duyduğunuz bir şarkının adını, şarkıcısını merak mı ediyorsunuz. Artık eskisi gibi arkadaşlarınıza melodi mırıldanarak şarkıyı bulmaya çalışma dönemi sona erdi.

Duyduğunuz şarkıyı Audiggle’a sorun o size hemen hangi şarkı olduğunu söylesin. Program her dili desteklediği için dünyanın her köşesinden her dilde şarkıyı sorgulamanız mümkün.

Örnek amaçlı ben sagopa kajmerin bir şarkısını açtım tabi şarkının herhangi bir bölümünü 15 sn dinletmek yeterli, hemen şarkıyı buluyor, geçenlerde bir arkadaş internette bir videodaki şarkıyı sormuştu, tabi adını bilemiyoruz sadece videoda şarkı arka fonda çalıyordu ordan esinlenerek bu konu doğmuş oldu 🙂

Programın en önemli özelliği televizyon veya filmlerde arka planda çalan şarkıları bile bulabilmesi. Tamamen ücretsiz olan programa ise kayıt olmanız şart. Kayıt olduktan sonra bilgisayarınızın ses ayarlarını kontrol ederek programı kişisel tercihlerinize göre ayarlamanız gerekiyor. Audiggle (Ses Tanıma Programı) üzerindeki ayarlarınızı yaptıktan sonra merak ettiğiniz her şarkının bilgilerini isterseniz sözleriyle beraber öğrenebilirsiniz.

Not: Programın çalışması için bilgisayarınızda .NET Framework (3 ve üzeri tavsiye olunur) kurulu olmalıdır.

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"