Kapat
Full Programlar 274 kişi indirdi 2

BatteryCare Türkce – Laptop Şarj Takip Programı

Laptop’unuzun pil ömründen çokca şikayet etmiş olabilirsiniz. Çünkü bazı rivayetlere göre, çok uzun süre şarjda bırakırsan, sık sık şarj edersen batarya ölür gibi rivayetler hala günümüzde popülerliğini korumaktadır.

Lityum-ion piller için çokca rivayet vardır.Mesela  lityum-ion pilin tamamen boşalması gerekli ondan sonra şarj edilebilir gibi rivayet’lere artık son !

BatteryCare adlı ufak ve ücretsiz bir program bizim için tüm bu konuları takip ediyor ve gerektiğinde bize pilimizi ne şekilde şarj etmemiz gerektiğini bize söylüyor.

BatteryCare’in Basic Information ve Detailed Inforation özellikleri yardımı ile piliniz hakkında farklı bilgilere ulaşabilirsiniz. Options bölümünden ise piliniz ile ilgili farklı durumların takip edilmesi ve şarj etme ya da boşaltma konusundaki uyarıları hangi koşullarda almanız gerektiği gibi detayları belirleyebilirsiniz. BatteryCare tüm bu özellikleri sayesinde sadece pilinizin durumunu yakın takip etmenizi sağlamakla kalmıyor, aynı zamanda pil ömrünüzü uzatmak için sizin yerinize tüm detayları takip ediyor.

Program Katılımsızdır, .exe’ye tıklayın otomatik kurulum yapar, kurulum bitene kadar bekleyin.

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"


  • aziz

    programın içinde trojen var !!!!!!!!

    • intifada1453

      BAŞKA BİR SİTE TARAFINDAN UPLOAD EDİLMİŞ, İLK MAKALELER OLDUĞU İÇİN KENDİM UPLOAD ETMİYORDUM, ASLINDA BEN TROJAN GÖREMEDİM , AMA OLADABİLİR