Kapat
Android Medya ve Video Uygulamaları 150 kişi indirdi 0

BeFunky Photo Editor Pro 5.2.4 APK indir

BeFunky Photo Editor

BeFunky Fotoğraf Editörü. Eğer fotoğraf için yapmak istediğiniz şey, sen BeFunkyPro ile yapabilirsiniz! Bizim ÜCRETSİZ App seviyorum ve birçok başka hiçbir yerde bulamayacağınız tüm fotoğraf efektleri ile, BeFunkyPro dünyanın en özelliği dolu fotoğraf düzenleme uygulaması!

(Eğer cihazınızda tüm fontları erişebilirsiniz çünkü daha şimdi ton!) BeFunkyPro güçlü fotoğraf düzenleme araçları, inanılmaz bir kolaj makinesi, yazı ton ile dolu geliyor, fantastik fotoğraf çerçeveleri, bindirmeleri ve büyük güzellikler ve çıkartmaları bir demet. PLUS, size anında ve aynı anda kamera rulo VE BeFunky, Facebook, Instagram, Twitter, Flickr, Tumblr ve fotoğrafınızı paylaşma olanağı verir.

Hiçbir kayıt NO ADS, hiçbir filigran, herhangi bir sınırlama vardır, gereklidir, ve hiçbir BeFunkyPro ile fotoğraf düzenleme deneyimi üzerinde tam kontrol elde … paylaşmak için zorluyor.

YENİ: Collage Maker
kadar 9 fotoğraf, güzel arka planlar, metin, ve çıkartmaları ile çarpıcı, dinamik kolajlar oluşturun

YENİ: TOUCH UP EDITS
bizim devlet-of-the-art kırmızı göz azaltma, leke fixer, flashspot çıkarıcı, diş beyazlatıcı ve daha fazla piksel tüm yol aşağı fotoğraflarınızı rötuş!

YENİ: FOTOĞRAF bindirmeleri
gerçekten benzersiz bir görünüm için fotoğraf üzerine bindirmek için şekiller ve desenler bir bolluk!

YENİ: GOODIES VE ETİKETLER
benzersiz, tek-of-a-tür güzellikler ve gelen seçtiğiniz için çıkartmaları bir bolluk ile ağzına kadar dolu!

YENİ: SİZİN FOTOĞRAFLAR İÇİN fontların TON

yazı ton seçin (bizim VE senin !!), renkler, ve arka!

İNANILMAZ FOTOĞRAF ETKİLERİ

70 üzerinde etkileri (iki kez ÜCRETSİZ App gibi birçok olduğunu!) dahil: Vintage, Pop Art, Anında, Yaz, Vizör, çift ton, Kromatik, Sketch, Tilt Shift, Alt Foto, Çapraz Süreci, Gritty HDR, Orton, ve çok daha fazlası.

GÜÇLÜ DÜZENLEME ARAÇLARI

BeFunky ürünün basit düzenlemeler sizi ihtiyacınız olan her şey vardır, güzelleştirmek ve dolgu ışığı, pozlama, doygunluk ve benzeri daha gelişmiş düzenlemeler için keskinleştirmek.

MUHTEŞEM FOTOĞRAF ÇERÇEVELERİ

Anında, Film şeridindeki, Halftone, Grunge, Klasik çerçeveler, ve daha seçin.

HİSSE FOTOĞRAFLAR ANINDA

aynı anda BeFunky, Facebook, Twitter, Instagram, Flickr, Tumblr, ve Kamera Rulo kaydedin. Tüm bu hayat ile hareket edebilir, böylece tek bir tıklama ile arka planda olur!

bb

bb1

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"
BeFunky Photo Editor Pro 5.2.4 APK indir
BeFunky Photo Editor Pro 5.2.4 APK indir