Kapat
Bilgi Bankası 257 kişi indirdi 13

Bilgisayarda Olması Gereken 5 Program

iyibilgisayar

Bilgisayarınızda olması gereken 5 program.

1-Winrar

Sıkıştırılmış dosyaları,özel rar dosyalarını açmaya yarayan bu program bilgisayarınızdaki yaptığınız indirmelerde indirdiğiniz dosyaları açmak için yarayacaktır.Kullanımı basit ve kolaydır.

İNDİRMEK İÇİN TIKLA

2-CCleaner

Bilgisayarınızda artık olan bütün çerezleri,geçmişleri,veri bilgilerini,tarayıcı geçmişlerini ve daha fazlasını silerek bilgisayar beynini rahatlatma konusunda usta bir program olan CCleaner bilgisayarınızı zihinde tutar.Ayrıca program ile bilgisayarınızın çöp kutusunu temizlerseniz full olarak silecektir,normal olarak geri dönüşüm kutusunu boşaltırsanız dönüşüm kutusundaki içeriklerin artıkları bilgisayarda kalır fakat CCleaner buna son vererek içeriklerin artıkları ile beraber siliyor.

İNDİRMEK İÇİN TIKLA

3-Advanced System Care

Bir bilgisayar bakım ve onarım programı olan Advanced System Care gerçekten de milyonların kullandığı ve bildiği bir program.. Program ile bir çok fonksiyon kullanabilirsiniz.Kayıt defteri hatalarını tarayabilir,silebilirsiniz.İnternet hızınızı arttırabilirsiniz.(KEY GEREKTİRİR) Bilgisayarınızı zihinde tutan bu program ile Pcnizi ilk aldığınız gündeki gibi kullanabilirsiniz.Ayrıca Güçlü oyun çalıştırıcıları,internet defenderi ve daha fazlası programı yüklediğiniz halde dosyanın içinde olarak geliyor. Dolayısıyla pcnizi yeni bir görünüme yeni bir hıza kavuşturmuş oluyorsunuz bundan dolayı milyonlar ve daha fazlası advancved system careyi öneriyor ve kullanıyor.

İNDİRMEK İÇİN TIKLA

4-Google Chrome

Bir internet tarayıcısı olan Google Chrome diğer internet tarayıcılarına resmen taş çıkartıyor.Hem hızlı,hem dinamik hem de güvenilir..Esnek temaları ile Apps bölümündeki uygulamaları ve oyunları ile beraberinde Firefox ve Explorer(En eski tarayıcı)’lara taş çıkartıyor.Google’nin kendi yatırımı olan ve kendisine özel hazırladığı Google Chrome İnternet kullanıcılarının %50 sinden fazlasını kapsıyor.

İNDİRMEK İÇİN TIKLA

CHROMİUM İNDİR

5-Adobe Reader

Adobe Acrobat eski adıyla Adobe Acrobat Reader, Adobe yazılım şirketi tarafından geliştirilmiş olan ücretsiz bir PDF okuma yazılımıdır. Ayrıca da “reader” kelimesi İngilizce’de “okuyucu” anlamına gelmektedir. 1984 yılından beri geliştirilmeye devam etmektedir. En son ana sürümü 11′dır. Reader 11′in en önemli özelliği, PDF dosyalarında video da izlenebilmesidir. 11 sürümü için yayınlanan güncelleştirme, güvenlik açısından oluşabilecek problemleri de gidermektedir. Reader ile PDF dosyalarını okumak ve denetlemek mümkündür, başka bir ifadeyle anlatılacak olursa, PDF dosyaları sadece (salt) okunurdur.

İNDİRMEK İÇİN TIKLA

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"

 • Elsen

  muzik nerden geldiyini soyleye bilirmisiniz?

 • ilgilene bilirmisiniz benim bilgisayarım windows xp wic x86 varsa atabilirmisiniz dot net yüklüyemiorumda

  • pc’niz windows xp wic x86 bu sanırsam ve dotnet yükleyemiyorsunuz dogrumudur, bununla ilgili google’da çözüm yolları var yani ben buraya bitanesini yazarsam sorun giderilmeyebilir, google’da çeşitli olarak bulup deneyebilirsin

 • torrent

 • tOrrent olabilir

 • osman

  Keske butun programlari soyleseydiniz..

 • İnternet download menager i unutmayın

  • ilgin için teşekkürler, tabi ki gerekli programlar listesi arttırılacaktır.

  • evet aslında unutmamak lazım ancak internet manager bir çok eklentiyi bozuyor negatif yanlarına da bakılmalı 😉

   • Yunus aksar

    Ne Zaman Sayfaya Toplu Davet Kodu Yapacaksınız ?