Kapat
Bilim ve Teknoloji 113 kişi indirdi 1

Çocuk Tecavüzcüleri İçin Olması Gereken Adalet!

8353

Çocuk Tecavüzcüleri İçin Olması Gereken Adalet!

Geçtiğimiz günlerde Himmet Aktürk isimli padofili hastası bir cani, 3.5 yaşındaki kız çocuğuna tecavüz edip daha sonra onu eliyle boğup çöpe atıyor.Çöpe atmanın mantıklı olmadığını düşünen himmet aktürk daha sonra çocuğu üzüm bağlarının arasında biryere gömüyor.Müge Anlı’nın programında çocuğa tecavüz edip daha sonra boğarak öldürdüğünü itiraf ediyor..

Adam işlediği suçun farkında olduğu için Müge Anlı’ya ve polislere Nolur beni cezaevine göndermeyin,beni orada döverler diyor.Hatırlarsınızki Özgecan Aslan cinayetini işleyen Suphi Altındöken de cezaevinde silahla vurularak öldürülmüştü.Bu şerefsize de aynısının yapılmasını istiyoruz.

İşte bizde bu olaydan sonra bu yazıyı yayınlamaya karar verdik.Ülkemizde okadar çok sübyancı,padofili hastası sapık şerefsiz varki gün geçmiyor böyle olaylar olmasın.

Herşeye eyvallah.Hırlıya eyvallah,hırsıza eyvallah,dolandırıcıya eyvallah ama Namussuza DUR! Çocuk tecavüzcüleri için olması gerek adalet.

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"

  • frdun

    bu ülkedeki adalet sistemi böyle,ekmek çalan bir çocuk 15 yıl hapse mahkum ediliyor,alkollü araç kullanıp polis şehit eden ünlü yönetmen oğluna beraat veriliyor, tecavüzcüler,vatan hainleri, silah ve uyuşturucu kaçakçılarının çoğu iyi hal indirimi ile neredeyse 4 yıl artı indirim ile serbest bırakılıyor.. İdam Cezası bunlar için haktır…