Kapat
Full Programlar 420 kişi indirdi 2

Comodo İnternet Security 2014 Full Türkçe İndir

Bilgisayar virüslerini temizlemekte usta olan Anvirüs uygulaması “Comodo İnternet Security” ile bilgisayarınızı sıkı bir korumaya alın.yenilenen arayüz ve pratikleşen kullanım kolaylığı ile hem bilgisayarınıza eşsiz bir koruma sağlıyor hemde online internet aktivitenizi korumaya alıyor.

  • Viruscope

Viruscope bilgisayar üzerinde çalışan süreçlerin faaliyetlerini izler şüpheli eylemler sergileyen faaliyetleri izler. Kötü amaçlı yazılım algılama ve önlemede yeni bir katmandır. İşlemleri dinamik olarak analiz eder. Viruscope yazılımı birçok istenmeyen eylemler, bloklar ve geri almak için izin etkinlik ‘tanıyıcıları’ ile sürekli genişletilen eylemler listesini kullanarak çalışır.

  • Web Filtreleme

Yeni web filtreleme bölümü CIS kullanıcılarına belirli web sitelerine erişimi engellemek veya izin vermek için güçlü ve kolay bir güvenlik çözümü sağlar. Web erişim kuralları hem ev ve iş ortamları için bu özellik çok kullanışlı bir internet ortamı sağlar. Şirketlerin çalışma saatlerinde eğlence sitelerinin ziyaretini çalışanlarınıza engelleyebilirsiniz. Ebeveynler, uygunsuz web sitelerini çocuklarınızın güvenliği için engelleyebilirsiniz

  • Arayüz Güncelleştirmesi

– CIS kullanıcı arayüzü için 3 adet tasarım bulunuyor, her zamankinden daha iyi bilgilendirme ile donatılmış ve daha hızlı görevleri yerine getirmek için UX geliştirmeleri sunuluyor. Cesur yeni ‘Metro’ teması.
– Süreç Faaliyet Dialoğu eklendi.
– ‘Risk Altında’ statüsü içinde çalıştırırken balon mesaj olarak ‘GeekBuddy’i arayınız’ eklendi.
– Sanal Kiosk, Sanal masaüstü olarak değiştirildi

Resmi Sitesinden Daima Son Sürüm 

 

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"