Kapat
Bilim ve Teknoloji 113 kişi indirdi 2

iPhone 6’nın Birebir Kopyası olan Dakele Big Cola 3 Çıktı!

iphone6

 

 

Piyasaya çıktığından beri ne konuda olursa olsun dillerden düşmeyen iPhone6 bu sefer çok farklı bir durum ile konuşulmakta.iPhone 6’nın tasarımı çalıntı mı !?!?

iPhone6 ‘nın tasarımının çalıntı olduğu iddia edilmişti bi aralar.Çin’in akıllı telefon üreticilerinden birisi olan Digione,iPhone6’nın tasarımının tamamen hem de renk seçenekleri ile kendilerinin ürettiği akıllı telefonun tamamen kopyası olduğunu iddia etmişti.

Şimdi ise iPhone6’nın kopyası olarak bilinen Dakele Big Cola3 adlı telefon ortaya çıktı.(Tamamen kafamız karıştı yahu,kim kimden vurdu ?) Şimdiye kadar iPhone 6’ya benzeyen bir çok telefonu görmüş olduk.Hatta iPhone 6 çıkmadan çakması bile çıkmıştı.Bu da demek oluyor ki iPhone gerçekten bir telefon..
Şimdi bu yeni çıkan telefon ne ayak? Diye soracak olursanız, “iPhone 6 kopyası telefonlar listesi” ne eklenen bu yeni cihazın,diğer kopyalara göre daha iyi özelliklere sahip olduğunu görüyoruz.Neredeyse iPhone6’dan ayrıştırılamayacak olan,yok denecek kadar az farklılığı olan Dakele Big Cola3’ün özelliklerine gelelim.

 

iphone6benzer

 

Dakele Big Cola 3

-5 inç safir cam (1080 p ekran full hd ekran)
-3 GB Ram,1.7 Ghz 64 bit 8 çekirdekli MediaTek işlemci(MT6752 yonga seti)
-16GB Dahili hafıza(Micro Sd kart ile genişletilebilir 128gb kadar)
-Sony sensörlü 8mp ön kamera[bence mükemmel] 13 mp yine sony sensörlü IMX214 kamera mevcut(sevdim ben bunu baya)
-Android 4.4 Kitkat işletim sistemi

Evet arkadaşlar telefonun özellikleri kısaca bunlar,en azından sizler için gerekli olanlar.Telefon büyük ihtimal Çin’in dışında hiç bir yerde satışa sunulmayacak.(Telefonu almak için taa Çin’e mi gideceğiz ? diye sormayın,bu telefonu almak için sipariş edebilirsiniz,cart curt araştırın işte )Ve en önemlisi telefonun piyasaya çıkış fiyatı 243$ olarak belirlendi.Bu da türk lirasi ile yaklaşık 450 lira civarı.

 

 

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"

  • Doğuş

    Simgesi aynı olmadıktan sonra pek önemsenmez

  • erkan

    nezaman gelecek türkiye