Kapat
Full Oyun İndir | Torrent Oyun İndir 374 kişi indirdi 2

Dark Souls II Full Torrent İndir

Oyun dünyasında dikkatimizi çeken en garip oyun diye nitelendirdiğimiz Dark Souls’un 2. versiyonu artık piyasada, şunu söyleyelim en baştan Oyunu bitirmek o kadar zorki kullanıcıları çileden çıkartıyor, artık hesabını siz yapın ama en sevilen oyunlar arasında’da yer alıyor, aşağıdaki makaleyede mutlaka bir göz atın.

Dark Souls, şimdiye kadar yapılmış en derin, en kompleks ve aynı zamanda en zor oyunlardan birisi olabilir. Souls serisinin yaratıcısı From Software’in başyapıtı, oyun dünyası üzerinde öyle bir yere sahip oldu ki, çıkışından 3 yıl geçmiş olmasına rağmen, hala çılgınlar gibi oynanan, tartışılan ve sevilen bir oyun.

Dark Souls 2 ise, Souls hayranlarının büyük bir endişe ve heyecanla beklediği bir yapımdı. En büyük korkumuz ise çok garipti, oyunun daha kolaylaştırılması.

Souls serilerini oynadıysanız, iyi bir PvP oyuncusu olmanın, Four Kings’i kolaylıkla geçmenin veya 6 tane Taurus Demon üzerinize saldırırken korkmamanız gerektiğinin bilincinde olmayı bir çeşit zafer olarak görürsünüz, çünkü Dark Souls, belki dünya üzerinde oyuncuya karşı çalışan ve oyuncuyu soğutmaktan korkmayan yegane yapım.

Bu sebeple, Dark Souls’u bitirmek, Lordran’ı avucunun içi gibi bilmek veya +10 Uchigatana ile taklalar ata ata insanların oyunlarını istila etmek ile ilgili konuşmayı seviyoruz. Oyun zor, başarıyorsan uğraşmışsın demektir, e doğal olarak, iyi bir Dark Souls oyuncusu olmak belki de gerçekten oyuncunun kendine bir şeyler kanıtlama isteği ile ilgilidir.

Yine bu sebeple, Dark Souls 2’nin daha çok insana ulaşmak için bundan feragat etmesinden korkuyorduk, peki ama etti mi? Belki.

Dark Souls 2’ye başladığınız an şunu rahatlıkla farkediyorsunuz, menüsünden, start butonuna bastığınız zaman çıkan sese kadar, sanki Dark Souls ile Dark Souls 2 arasındaki tek fark oyunun logosu. Fakat bu garip bir şekilde sizi soğutmuyor veya “adamlar aynı oyunu yapmışlar” dedirtmiyor, çok ilginç bir şekilde, 100’ü aşkın saatini Dark Souls’un dünyası Lordran’da geçirmiş birisi, kendisini evinde hissediyor.

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"
Dark Souls II Full Torrent İndir
Dark Souls II Full Torrent İndir Dark Souls II Full Torrent İndir Dark Souls II Full Torrent İndir