Kapat
Bilim ve Teknoloji 94 kişi indirdi 0

DDR5 RAM’ler Ne Zaman Çıkacak ?

ddr5 ram satın alBilgisayarlarımızdan daha iyi performans alabilmek için her zaman donanımlar üzerinde geliştirmeler yapılmakta, en çok geliştirmeleri ekran kartı, işlemci gibi donanımlar görse de RAM üzerinde de bir o kadar yakınken bir o kadar da uzak bir tarihte yani 2020 yılı gibi DDR5 RAM’leri kullanabiliyor olacağız.

Intel Geliştirici Forumu‘nda (IDF) bir çok duyuru ve tanıtım yapıldı. Fuar kapsamında bellek konuları da çok şükür konuşulanlar arasındaydı, açıklanan bilgilere göre DDR5 RAM‘ler için geri sayım başlamış durumda. Hali hazırda DDR4 bellekler bulunurken ve bunlar DDR3 bellekler kadar yaygınlaşmamışken uzmanlar şimdiden DDR5 bellekler için çalışmalarına başlamış durumda. ama biraz beklememiz gerekecek

ddr5 ram

Açıklanan bilgilerde 2020 yılında DDR5 bellekler bilgisayarlarımızda ki yerini almaya başlayacak. Elbette ilk olarak kurumsal ve sunucu tarafında kendilerini göreceğiz ancak 2020 ve 2021 yılları gibi son kullanıcılar da bu teknolojiden yararlanacak. DDR5 RAM’ler daha fazla performans, daha iyi enerji verimliliği ve daha yoğun bellekler olarak karşımıza çıkacak.

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"