Kapat
Bilim ve Teknoloji 228 kişi indirdi 2

Direkt Link Veren Yeni Upload Siteleri | 2017

2017 upload siteleri

2017 Upload Siteleri

Direk Link Veren Upload sitelerini size tanıtacağım arkadaşlar.Genelde bulut depolama sitelerine yüklediğiniz dosyalarının linkini paylaştığınız zaman dosyayı indirmek isteyenler doğrudan indiremezler.Önlerine indirme butonu şeklinde birsürü reklam çıkar ve reklam indirebilirler.

Ama bu sayacağımız upload siteleri sizlere doğrudan bilgisayara indirmeniz için direkt link vermektedir.

  1. 1fichier.com – Fransız bir hosting firmasıdır.Ücretli üyelik de satın alabilirsiniz.Diğer siteler gibi reklamlara boğmuyor,nadiren reklam gösteriyor.
  2. Volafile.io – Burası da yine üyelik istemeyen dosyalarınızı yükleyip direkt link alabileceğiniz bir yer.Ancak burada bir sohbet odası açıp dosyaları o şekilde yüklüyorsunuz.
  3. Ge.tt – Dünya üzerinde milyonlarca insan tarafından tercih edilen 50milyon’a yakın dosyayı halen barındıran ve Ücretsiz üyelik açtığınızda 2GB Depolama alanı tanıyan güzel bir cloud sitesidir.
  4. Data.hu – Macaristan kökenli güzel bir cloud sitesidir.İngilizce desteği olmasa dahi çok kullanıcısı olan bir site.
  5. DropSend.com – ile Ücretsiz üyelik 4GB, Ücretli 8GB ‘a kadar ulaşabilen büyük dosyaları E-posta yolu ile göndermenizi sağlayan bir sitedir.Bir kişiye mail olarak dosya atmak istiyorsanız bu siteden yüklüyorsunuz karşı tarafa attığınız mail’de direkt link olarak gidiyor ve karşı taraf indirebiliyor.

Bu yazımızda sizlere hızlı bir şekilde upload yapabileceğiniz fazla tanınmayan cloud sitelerini tanıttık.Ancak yine sizlerden “drive link yok mu hoca” cümlesini duyacağız gibime geliyor… 🙂

 

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"

  • ܔܔܔܔ ܔܔܔܔ ܔܔܔܔ

    sizde bunlardan kullanırsanız seviniriz turbobit 🙁

    • ben drive,dosyaupload,pcloud,mail.ru veriyorum daha ne verecem 🙂