Kapat
TamSürüm Bilgisayar Oyunları 266 kişi indirdi 5

Dishonored Dunwall City Trials DLC – Full Teklink İndir

dishoneredtrials

Karşınızda 2012 sezonunun son güncellenmiş aksiyon oyunu olan “Dishonored Dunwall City Trials DLC” Yeni güncelleştirmeler ve Aralık 2012 son güncelleme paketi ile yeni haritalarını kullanıcılarına sundu, içerisinde dövüş ve gizlilik hünerlerini sergileyen Dishonered oyuncuları, yeni “achievement” başarılarıyla da karşı karşıya kalıyorlar.

Oyun Online mod ile kullanıcılar hünerlerini iyi değil en iyi olmak için sergilemekteler, Ve oyun içinde bulunan online afiş ile’de her kullanıcı sıralamayı rahatca meydanlarda takip edebilecekler. Birçok Online oyun’a karşı kendini daima geliştirmeye devam eden Dishonored yeni paket güncellemeleri ile oyuncuların online kalma sürelerini arttıracak gibi. Çok sevilen ve testlerden başarılı sonuçlar elde eden son sezon güncellemesi olan paket aşağıdaki torrent bağlantısı ile kolayca teklink olarak bilgisayarınzıa indirebilirsiniz.

Oyunun Videosu

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=CYv_4L-wXAE

Boyut: 1.22 GB

PC GAME

NOTLAR;
1- DLC İçinde 2. Update Mevcut
2- Antivirüs programları bazı dosyaları virüs olarak algılayabiliyor, Bu yüzden antivirüs programını devredışı bırakmanız önerilir.

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"


 • faruk

  binkw32.dll eksik olduğundan başlatılamıyor diyo ben indirdim binkw32.dll ama dediki _binksetvolue ile binkw32.dll bağlantısı yok dedi bende _binksetvolue bunu indirdim hala aynı hatayı veriyo

  • intifada1453

   kardeşim farklı isimlede mesaj atmışsın eksik dosya var diye, bu senin sisteminden oluşan bir sorun, yani windows dll dosyaların eksik bununda oyunla pek ilgisi yok, bu dosyaları dll fixer sitesinden temin edebilir ve otomatik kurulum yapabilirsin

 • faruk

  windows 7 de çalışıyormu

  • intifada1453

   evet

 • Spr 🙂