Kapat
Full Programlar 318 kişi indirdi 1

EasyWords – Yabancı Dil Ögrenme Programı

Kısa zamanda kelimelerle ingilizce ögrenmenin mümkün oldugu ve bunu artık oturduğumuz yerden teknolojiyi kullanarak ve sıkılmadan üşenmeden ögrenmemizi sağlayacak pratik bir program geliştirilmiş.

Program ne işe yarayacak ?
EasyWords programı yabancı dil ögrenmenizi kolaylaştıracak bir yazılımdır. Bilgisayarınızda işlerinizi hallederken belirlediğiniz aralıklarla size türkçe kelimeninyabancı dildeki anlamını veyayabancı dildeki kelimenin türkçe anlamını sorarak kolayca yabancı dilinizi geliştirmenizi sağlar.

Avantajları:
# İçinde başlangıç, orta ve TOEFL/IELTS/GMAT düzeylerinde İngilizce ve çeşitli düzeylerde Almanca, Hollandaca ve Portekizce sözlükler vardır.
# Bilgisayar başında geçen zaman içinde zorlanmadan yabancı dilinizi geliştirirsiniz.
# Yapay zeka rutinleri kullanarak bilemediğiniz kelimelere öncelik tanıyarak öğrenmenizi garantiler.
# Hafif bir yazılımdır, bilgisayarınızı yormaz.

EasyWords yapısında öğrenim kalitesini yükseltmek için akademik olarak kabul görmüş yapay zeka algoritmalarını kullanır.

Çarkıfelek Algoritması: ile kullanıcının bilemediği kelimelerin yakın zaman içinde tekrar sorulma olasılığı artırılır, bildiklerinin ise tekrar sorulma olasılığı düşürülür. Kullanıcı öğrenme zorluğu yaşadığı kelimelerle genel olarak daha çok karşılaşır.

SoundEx Algoritması: ile çoktan seçmeli sorularda yanlış şıklar, doğru yanıta en benzeyen kelimelerden oluşturulur. Etimolojik olarak yakın anlamlara gelen kelimelerin yapısal olarak birbirlerine benzeme ihtimalleri yüksek olduğundan, kök ve ekleri doğru yanıta yakın olan kelimeler yanlış yanıtlara dağıtılmaya çalışılır. Böylece çeldiriciliği yüksek alternatif şıkların seçilme olasılığı yüksek oranda artırılır.

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"


  • arda

    Admin youtube Hilesi yap İzlenme Hilesi Hit Kasma Hilesi Fark etmez Ltf