Kapat
Film indir, Full HD Film indir, HD Filmler 241 kişi indirdi 0

El Camino Christmas 2017 İndir

El Camino Christmas 2017 Türkçe Dublaj İndir

El Camino Christmas filmi vizyonda yeni olan Türkçe dublaj ile keyifli bir komedi tadında film izlemek isterseniz tercih edebileceğim filmlerden biridir, komedi ve absürt komedi gibi olaylar zinciri içinde geçen başarılı bir film diyebiliriz.

Eric uzun yıllardır babasının izini sürmektedir. Araştırmalarından eli boş dönmeye alışmışken bir mucize olur ve babasının Nevada eyaletinde bulunan El Camino kasabasında yaşadığını öğrenir. Kasabaya ulaştıktan sonra arabasına benzin almak için durduğu istasyonda, başına ödül konmuş bir uyuşturucu kaçakçısıyla karıştırılınca işler kontrolde çıkar! Benzin istasyonundaki beş müşteriyi rehin almak zorunda kalan Eric, dışarıda kendilerini bekleyen El Camino’nun acemi kolluk kuvvetlerinden paçayı sıyırmaya çalışacaktır!
Tim Allen, Vincent D’Onofrio, Luke Grimes, Dax Shepard, Kimberly Quinn, Jimmy O. Yang, Jessica Alba, Kurtwood Smith, Michelle Mylett ve Emilio Rivera’nın rol aldığı El Camino Christmas, 8 Aralık’tan Netflix’te.

 

Film Boyutu: 1.22 GB
Film Kalitesi: XViD
Film Dili: Türkçe Dublaj

Tür: Komedi
Ülkesi : ABD
 İMDB Puanı: 6,6/10 – 165
Vizyon Tarihi: 08 Aralık 2017 (ABD)
Süre: 89 Dakika

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr" El Camino Christmas 2017 İndir El Camino Christmas 2017 İndir