Kapat
Full Programlar 213 kişi indirdi 0

En İyi Antivirüs Programları 2014 Tavsiyeleri

Bilgisayar ve internetten bulaşabilecek her türlü saldırıları önlemek için bilgisayarlarımızda her daim sürekli güncellenen antivirüs programı bulundurmak şarttır. Birçok kullanıcı her zaman oldukca pratik çalışabilen ve yüksek koruma sağlayıp devamlı güncellenebilen antivirüs programlarını tercih etmekte. tercihimiz her ne kadar en iyisi olsada bazen dumur’a uğradığımız zamanlarda olabiliyor. ayrıca son zamanlarda antivirüs programlarının hızla artması ve ve virüslerin çoğalması ile hangi antivirüs programlarının tercihimiz olacağına karar verememiş durumdayız.

2013 yılının verilerine göre en iyi antivirüs programları sıralamasında bitdefender 1.liği üstlenirken arkasından, her zamanki gibi Kaspersky, F-secure, Eset nod32 ve Avast gibi yazılımlar yer almakta. son birkaç yıldır sıralama bu saydığımız antivirüs programları arasında başa baş mücadele vererek gitmekte.

İntifada1453 Team, sizlere 2014 yılında kullanabileceğiniz en iyi antivirüs programları tercihi olarak Eset Nod32’yi öneriyor, eşsiz koruması ve sürekli güncel kalarak bilgisayarınızı koruması ile 2014 yılının en iyisi olarak tavsiye edebiliriz. Ardından tabiki 2013 yılının 1 numarası olan Bitdefender İnternet Security’i öneririz. Tabiki bunlar ücretli antivirüs yazılımlarıdır ve bunlar için , crack vs gibi işlemler oldukca zordur. Peki İntifada1453 Team hangi antivirüs programını kullanıyor, Aslında size kesinlikle tavsiye ettiğim programlardan biri Kingsoft Antivirüs yazılımıdır. tabi adını pek duymamış olmanız ve ücretsiz olması sizi kuşkulandıracağı için, ben direk olarak bunu önermedim,: )

Kingsoft Antivirüs yazılımı tamamen ücretsiz, kullanımı kolay, hızlı, pratik ve sürekli güncel kalan Antivirüs yazılımlarından biridir. PC’ye takılan cihazları tarama, virüs,keylogger,malware ve spyware gibi zararlı yazılımlarıda tanıyan oldukca güçlü bir koruma modülü vardır. pc’nize bulaşabilecek olası tehdikleri anında yakalar, program ile ilgili daha fazla bilgi ve indirme link’i için TIKLAYIN.

Evet herşey bundan ibarettir önerilenler dışında ücretsiz olarak Kingsoft antivirüs yazılımınıda kullanmanız tavsiyemizdir.

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"