Kapat
Bilim ve Teknoloji 352 kişi indirdi 0

En İyi Filmler Listesi 2017

en iyi yabancı filmler 2017

2017 En İyi Filmler Listesi

Hızlı Ve Öfkeli 8

Suç/Gerilim Filmi – 2 Saat 40 dakika – 14 Nisan 2017 (Vizyon Tarihi)

hizli ve öfkeli 8 izle

Nisan 2017’de yeni filmi ile beyaz perdede yerini alacak olan Hızlı ve Öfkeli serisinin devam filmi, bu yıl içerisinde en çok beklenen filmlerden biri. Tüm filmleri ile sinema salonlarını tıklım tıklım dolduran filmin Paul Walker olmadan çekilen bu yeni bölümünde kadronun biraz daha genişlediğini göreceğiz. Aksiyonun hat safhada olduğu Yeni film, sinemaseverleri gün geçtikçe daha da heyecanlandırıyor.

Transformers 5 : Son Şövalye

Bilim Kurgu/Gerilim Filmi – 23 Haziran 2017 (Vizyon Tarihi)

İnanılmaz robotlar ve onları dönüştüğü efsane taşıtlarla hayatımızda yıllardan beri varlığını koruyan Transformers, Haziran 2017’de serinin son filmi olan Son Şövalyen ile beyazperdede yerini alacak. Bir önceli filmler gibi Michael Bay imzasını taşıyan film, yine 2017 yılı içerisinde en iyi filmler kategorisine aday gibi gözüküyor.

Karayip Korsanları: Salazar’ın İntikamı

Fantastik/Aksiyon Filmi – 2 saat 33 dakika – 26 Mayıs 2017 (Türkiye Vizyon Tarihi)

salazarın intikamı izle

Karayip Korsanları serisi, efsanevi oyuncu Johnny Depp ile 5. Filmini beyaz perdeye taşıyor. Mayıs 2017’de vizyona girecek olan filmde, ukala korsan Jack Sparrow bu defa Poseidon’un mızrağının peşinde. Serinin 5. Filminin yine mitolojik öğeler ile dolup taştığını da eklemekte fayda var. Salazar amcamızın intikamını izleyeceğiz…

Resident Evil:Son Bölüm – Resident Evil 6

Fantastik/Bilim-Kurgu Filmi – 1 saat 47 Dakika – 13 Aralık 2016

2012 yılında karşımıza çıkan Residen Evil serisinin son Filmi 24 Şubat da vizyonda yerini alacak. Serinin son filmin de Alice ile son bir direniş daha yaşayacağız. Fantastik ve Aksiyon kategorisinde yer alan filmi kaçırmamanızı tavsiye ederiz. Buradan Resident Evil 6 Türkçe Altyazılı olarak izleyebilirsiniz…

Örümcek Adam: Eve Dönüş

Fantastik/Bilim Kurgu Filmi – 7 Temmuz 2017

Temmuz 2017 de dünyanın en çok gişe yapan serilerinden biri olan Örümcek Adam’ın yeni filmi vizyonda olacak. Tom Holland’ın serinin 3. Filminden itibaren başrolü kaptığı Örümcek Adam serisi, Şüphesiz milyonları beyaz perdeye taşıyacak.

Mumya

Fantastik/Aksiyon Filmi – 9 Haziran 2017

1999 yılından itibaren Antik Mısır üzerine çekilmeye başlanan Mumya Filmlerine, uzun bir aradan sonra bir yenisi daha ekleniyor. Tom Cruise’nin başrolde olduğu Mumya, 2017 filmleri arasında en çok beklenenlerden. Filmin haziranın başında vizyonda yerini alacağını da belirtelim.

Bu da Nereden Çıktı

20 Ocak da Türkiye’de vizyona giren ve Amerikan Sinemasını gülmekten kıran geçiren Komedi Filmi, Şüphesiz 2017 filmleri arasında en güldüren filmlerden biri diyebiliriz. James Franco’nun absürd ve biraz da kaçık komedi yapımı olan bu filmde Bir kız babasının en korkulu rüyası canlanıyor.

2017 Yılına damgasını vuracak en güzel filmleri sizler için araştırıp listeledik arkadaşlar… Filmler düştükçe sitemizden izleyebilirsiniz.

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"