Kapat
Wordpress Çok Amaçlı Temalar 183 kişi indirdi 0

Entrance – WordPress Magazin ve Portal Teması

entrance-wordpress-theme

Konu başlığında magazin ve portal teması dedik ama aslında  dergi, haber, blog, fotoğraf veya inceleme siteleri içinde oldukca kullanışlı çok amaçlı bir wordpress temasıdır.

 

HAZIR ŞIK BİR TEMA

Bu tema mobil cihazlar (tablet ve cep telefonları) normal masaüstü ekranı için duyarlı birtemadır. Ayrıca hazır görüntüler ve grafik / simgeleri ile birlikte gelir, bu yüzden yüksek çözünürlüklü ekranlar ve tüm cihazlar için uygundur.

TEMA CUSTOMIZER

WordPress Customizer ile bu temayı özelleştirin. , Logo yükleyin renklerini değiştirin, tüm ayarlarını değiştirebilir ve kaydetmek için önce gerçek zamanlı olarak önizlemesini görebilirsiniz.

İÇERIK YÖNETİMİ

Sürükle ve bırak içerik oluşturucu ile farklı stillere sahip birden fazla içerik bloklarını ekleyebilir ve kolayca benzersiz bir sayfa oluşturabilirsiniz.

ÇOKLU BLOG DÜZENLERI

Farklı blog düzenleri seçin: Küçük Minyatür, büyük resim, Izgara veya farklı.

ÖZEL WIDGET’LAR

Ek olarak dahili WordPress widget, bu tema özel widget ile geliyor: Reklamlar 125px, 300px Reklamlar, Yorumlar, İletişim, Facebook, Flickr, Mesajlar, yorum, Sosyal Alt sayfalar, Video.

RENK DÜZENLERI

Önceden tanımlanmış renk seçin veya renk öğeleri değiştirmek için renk seçiciyi kullanın.Ayrıca her kategori için farklı bir renk ayarlayabilirsiniz.

KENAR ÇUBUĞU YÖNETİMİ

Tema Seçenekleri Paneli birden fazla sidebar oluşturmanıza yarayacak, ve her sayfa / mesaja farklı bir kenar çubuğu atayın. Sağ kenar, sol kenar çubuğu veya tam genişliği. Ayrıca her sayfa / yazı üzerine kenar konumunu ayarlayabilirsiniz.

YORUM SISTEMI

İnceleme sistemi size mesaj derecelendirme ve değerlendirmeleri eklemenizi sağlar.İnceleme her yazının etkin / devre dışı edilebilir. Özel kriterlere göre birden fazla değerlendirme ekleyebilirsiniz, ve genel değerlendirme otomatik olarak hesaplanacaktır.

KUTULU VE GERILMIŞ DÜZENI

Gergin düzenini veya kutulu düzenini (arka plan resmi veya renk etkinleştirmek varsa) seçin.Düzen stili sitenin tamamı boyunca uygulanır.

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"