Kapat
Full Programlar 2.787 kişi indirdi 9

ESET Smart Security 7 Full İndir

eset smart security 7 2013

Dünyanın en iyi antivirüs programı olarak bilinen ESET, Smart Security sürümünün 7. versiyonunu yayınladı, şuan beta aşamada olan güvenlik koruması 2013 yılında 1.liğe aday olarak gözkmekte.

ESET Smart Security 7 Beta mükemmel yenilikleri ile bizleri kendine hayran bırakıyor, şuana kadar Kaspersky, Panda ve Bitdefender’da gördüğümüzün korumanın 2 katını bizlere fazlasıyla sunuyor. Yepyeni bir güncelleme ile eşsiz özellikleride beraberinde getiriyor, isterseniz bunları hep birlikte inceleyelim.

Bilgisayarınıza Herhangi Bir Cihazdan Bulaşabilecek Virüsleri Önleyin

Özellikle 7 sürümünde bu güvenlik taramasına yer veren eset, bilgisayarınıza taktığınız her bellek’i tarayarak virüsleri etkisiz hale getirir ve bilgisayarınıza bulaşmasını önler bu sayede dışarıdan bulaşabilecek virüsleri önlemiş olduk, Peki internetten bulaşabilecekler için ne mi yapmış Eset bakalım hemen.

ESET Smart Security 7 İle İnternetten Bulaşabilecek Zararlı Yazılımları Engelleyin.

Eşsiz güncelleme modülü ile sürekli yeni çıkan zararlı yazılımlara karşı önlem almayı amaç edinmiş olan ESET sizin bilgisayarınızı virüslere karşı sürekli güncel tutarak en son çıkan virüslere kadar PC’nizi korur ve olası bir saldırıyı etkisiz hale getirir.


WİFİ Ağınıza Bağlananları Tespit edin veya Engelleyin.

Özellikle dışarıdan bulaşabilecek zararlılar konusunda üst seviye güvenlik önlemleri alan ESET, Wi-Fi ağınıza dışarıdan bağlananları görmenize ve gerek duyarsanız bunları engellemenze olanak tanıyor. Sistem açıklarınızı kontrol ederek sizi Wifi’den hedef alan kullanıcılar konusunda uyarır, Ağınıza bağlanıp bilgisayarınıza virüs sızdırmaya çalışan kötü niyetli kişilere karşı sizi korur.
Sisteminizi Kökten Tarayın ve Önlemlerinizi Alın.

ESET 7. sürümünde sisteminizi kökten itibaren tarayarak bilgisayarınızda sorun yaratabilecek güvenlik açıklarını kapatır ve sisteminizi en iyi savunma moduna alır

Tüm bunlardan sonra şunuda ekleyeyim, ESET bu çıkışı ile 2014’ün en iyi antivirüs programları listesinde 1. sıra adayı olabilir.

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"


 • Adil

  Burada verilmiş olan 64 için malesef elinizde 32 bit olan yok mu şimdiden teşekkürler.

  • yeni bir TR versiyonlu full olarak sonsürüm konusu hazırlanacakdır ordan ulaşabileceksiniz.

 • Wın7 32 bit kurdum inanılmaz. kasmıyor ama güvenlik konusunda ESET’ten çark etmemek gerek

 • ziyaretçi

  kardeşim full mü program ?

  • intifada1453

   değil kardeşim belirttiğim gibi demo’dur, full için gogole’dan güncel key bulabilirsin

 • Engin

  lisanslı sürümmü, yükleme paketi işlemci türü tarafından desteklenmiyo diyo ben win 7 ultimate 64 bit kullanıyom

  • intifada1453

   sistemsel bir hata olabilir, windows resleyip tekrar yüklemeyi dene kardeşim, ayrıca Beta sürüm olduğunuda hatırlatayım ve eset’ten resmi açıklama olarak “Beta veya sürüm öncesi yazılım yazılım hataları içerebilir ya da potansiyel olarak sisteminize zarar verebilir, deneyimsiz kullanıcılar için uygun değildir. Önemle kullanıcıları dikkatli ve bu yazılımı yüklemeden veya kullanmadan önce tüm kritik verileri kaydetmek öneririz.”

 • deniz

  windows 7 32 bit egöre yok mu eset yada antıvırus programlar nız ? şimdiden teşekkur ederım harıka bır sıtenız !!!!!

  • intifada1453

   kardeşim sitede paylaşılan tüm programlar windows7 uyumludur zaten, ayrıca çoğuda 32 bittir,