Kapat
TamSürüm Bilgisayar Oyunları 340 kişi indirdi 6

Europa Universalis IV – Full Torrent İndir

ALTERNATİF LİNK EKLENMİŞTİR. 23.09.2013

 

Tarihi merak eden ve stratejik savaşlarla nasıl bir dünya düzeni yaratılması gerektiğini bilmek isteyenler için Europa Universalis IV oyunu tam biçilmiş kaftan.

Tarihin seyrini merak ediyorsanız oyunu akışına bırakarak günümüze kadar imparatorlukların nasıl yol katettiğini görebilirsiniz. Oyunu oynamak aslında acemiler için biraz beceri ve strateji gerektiriyor. ama oyunun nasıl oynanması gerektiğini anladıkdan sonra saat’lerinizi vereceğiniz bir oyun haline dönüşüyor. Oyunda herhangi bir tarih belirliyorsunuz örneğin 1453 bu tarihden itibaren zaman günümüze 1823 tarihine kadar ilerliyor tabi bundan sonrası yok, çünkü imparatorluklar oyunu olduğu için o tarihden sonra imparatorluklar yok olma sürecine girmiştir.

tabi tarih seçip oyuna başlarken 250 ülke arasından birinide seçerek o ülkeyi zenginleştirmeye ve topraklarını genişletmeye çalışacaksınız, oyunda tüm imparatorluklar ve krallıklar mevcut, tabi bizim için osmanlı imparatorluğunun olmasıda önemli birşey, osmanlıyı dünyaya hakim kılan gücün ne olduğunu ve tarihin seyrine göre nasıl toprakların genişlediğini görebileceksiniz. tabi 1700’lü yıllarda osmanlı imaratorluğu topraklarını kaybetmeye başlayınca sizide çok büyük stratejik savaşlar bekliyor olacak.

 

İndirme Türü: Torrent
Dosya Türü: İso
Oyun Boyutu: 558 MB
Crack: Mevcut
Sürüm: Dee – ali213
Çıkış Tarihi: 14-08-2013

İşletim Sistemi: Windows Xp/Vista/Win7/8
İşlemci: 2.4 GHz Dual Core Processor or Better
Ram: 2 GB
HDD: 4 GB
Ekran Kartı: 512 MB
DirectX®: 9.0

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"


 • Mehmet

  aynen admin oyun çalışmıyor. güvenilik duvarından izin verdim yönetici olarak çalıştırdım yok olmuyor kardeş oyuna tıklar tıklaamaz uygulamayı kapat yarısı geliyor.

  • intifada1453

   kardeşim bir pc resetle, tekrar dene, veya inen dosya ile ilgili bana resim yolla, ben kurdum test ettim çalışıyordu, crack’dede sorun olacağını sanmıyorum

 • Özgür

  oyun calısmıyor indirmeyin bosuna zaman kaybı

  • intifada1453

   Herhangi bir sikinti gorulmemekte

 • burak

  Oyun Kurulu rar dosyası içinde geliyor çıkarıyorum açılmıyor.

  • intifada1453

   eksik indirmiş olabilirsiniz, ıyun tarafımızca test edilmiş olup bir sıkıntısı görülmemekte