Kapat
Facebook Uygulamaları 312 kişi indirdi 4

Facebook Çalınan Hesabı Geri Alma

Dünyanın en büyük sosyal platformlarından olan Facebook’ta, hesabınızın bir başkası tarafından ele geçirilmesi sizin hayatınızda çok büyük değişikliklere neden olabilir ve sonucu pahalıya maal olur. Herşeyiniz sosyalleşmişken bir başkasının sizin adına densizlikler yapması elbette çok can sıkıcı olur. İlk olarak aklınıza bilişim suçları, savcılık vs gelir ama bunun haricinde facebook’ta bize bazı kolaylıklar sunmuş bizde herkesin ögrenmesini sağlayalım istedik.

Öncelikle şu adrese gidelim: www.facebook.com/hacked daha sonra aşağıda fotoğraftaki gibi “Hesabım Bir Başkasının Eline Geçti” butonuna tıklayalım.

Bir sonraki pencerede sizden şu bilgiler istenecek. E-posta adresiniz ya da eklemiş olduğunu telefon numaranız varsa numarayı yoksa kayıtlı isminizi ve soy isminizi ya da kullanıcı adınız.

İstenilen bilgilerden herhangi birini girin ve işleme devam ederek hesabınızın size ait olduğunu kanıtlayarak geri alabilirsiniz.

Eğer hesabınızı çalınmadan bu sayfayı ziyaret eder ve ikinci fotoğrafta yer alan uyarı metnindeki “bu işlemi iptal edebilirsin” bağlantısını tıklamazsanız giriş yaparken şifrenizi değiştirmek zorunda kalacaksınız.

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"

  • bayram

    Abi Çok Teşekkürler Sinir olduğum birinin facesini çaldım sayende 😀

  • umut

    bizim faceyi çalmışlar zaten msne elimizde değil msne yi bilsek zaten bunları yaparız ama msne elimizde değil face kırma sizde yokmu

  • ege mahmutçaoğlu

    tıklanmıyoooooooooo donuyooooooooooooo