Kapat
Bilim ve Teknoloji 198 kişi indirdi 0

Facebook Canlı Yayın Özelliği Nasıl Kullanılır

facebook canlı yayın açma

Facebook canlı yayın özelliği artık android uygulaması olarakda kullanılabilecek, Mevcut olarak onaylanmış hesaplarda bulunan bu özellik android uygulaması ile tüm facebook hesaplarında kullanılabilir hale geliyor.

Periscope gibi canlı yayın akışı yapabildiğiniz Facebook’un Canlı yayın özelliği ilerleyen günlerde tüm dünyada yayınlaşması düşünülüyor.

Facebook Canlı Yayın Nasıl Yapılır

Şimdi başlayalım Facebook Online yayın nasıl yaparsınız, Öncelikle Facebook’un mobil uygulamasını cihazınızda son sürümünü güncellemeniz gerek. daha sonra Durum Güncelleme kısmında yer bildiriminin hemen yanında “Yeni! Canlı video kaydet ve paylaş”seçeneğini göreceksiniz. Bu simgeye tıklayın ve sonrasında karşınıza Facebook’a yeni eklenmiş olan bu özellik ile alakalı bir kaç bilgi gelmiş olacaktır. Bu kısmı “Devam” diyerek geçin ve sonrasında çıkan sayfada canlı yayınınıza bir isim girin daha sonra canlı yayınınızı kimleri görüntüleyebileceğini belirleyin ve böylelikle Arkadaşlarınız veya herkese açık gibi seçeneklerle daha geniş bir kesime hitap edebilmiş olun.

canli-video-facebook

Son olarak ise “Canlı Yayına Geç” diyerek işlemi sonlandırın. Böylelikle canlı yayına başlamış olun. Görüldüğü üzere son derece basit bir şekilde hızlıca canlı yayın oluşturmak gayet kolay ve basittir. Adımları doğru ve eksiksiz olarak uygulamanız alinde sizler de son derece basit bir şekilde Facebook üzerinde canlı yayın başlatabilir, takipçileriniz tarafından, arkadaşlarınız tarafından canlı yayının izlenmesini; beğenmelerini ve yorum yapmalarını sağlayabilirsiniz. Sosyal medyayı tam anlamıyla kullanmış olabilir ve tüm özelliklerinden faydalanmış olabilirsiniz. Bakalım önümüzde ki günlerde ne gibi yeni özellikler bizleri bekliyor olacak?

facebook-canli-yayina-gec

 

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"