Kapat
Bilim ve Teknoloji 124 kişi indirdi 0

Facebook Messenger’a Önemli Bir Güncelleme

facebook messenger güncelleme

Facebook Messenger Güncellemesi 2017

Facebook Messenger uygulaması için dikkate değer bir güncelleme yayınlandı. Yayınlanan bu güncelleme ile birlikte Facebook Messenger uygulaması, sahip olduğunu dikkat çekici özelliklerle beraber kullanıcılar için daha kullanışlı hale gelecek.

Facebook Messenger uygulaması için 19.04.2017 Çarşamba günü bir güncelleme yayınlandı. Yayınlanan yeni sürüm ile birlikte Messenger uygulaması üzerinde önemli iyileştirmeler ve özellikler mevcut.

Facebook Messenger Güncellemesi İle Messenger Botları

Yeni yayınlanan sürümün odak noktası Messenger botlarıdır. Bu özellikle grup sohbetlerinizde sohbet botları kullanabileceksiniz. Örneğin basket maçı için kurulan bir sohbet grubunda, gruba eklediğiniz bot sayesinde maçın skorunu canlı olarak takip edebilir ve ayrıca maçta ki gelişmelerden haberdar olabilirsiniz.

Facebook Messenger Güncellemesi ile Yeni Sohbet Uzantıları

Facebook, yeni sohbet uzantılarını kullanarak kullanıcılar için daha kullanışlı bir Messenger uygulaması deneyimi sunmayı amaçlıyor. Bunlara ilaveten Facebook’un bugün yaptığı duyuruya göre, otomatik bir şekilde cevap verebilen sohbet botlarında dikkate değer iyileştirmelere gidildiği bildirildi.

Sohbet botu, yapay zeka teknolojisine sahiptir. Bu teknoloji sayesinde bot daha insansı cevap verebilecek ve robot gibi davranmayacak.

facebook messenger güncellemesi

Uygulamaya eklenen keşfet ekran ile birlikte birçok farklı botu buradan bulma imkanına sahip olacaksınız. Kullanıcılar bu sayede birbiri ile sohbet etmeye başlamadan önce bu botları kullanarak önizleme yapabilecek. Son olarak bu botların kurumsal firmalar için oldukça yarar sağlayacağı düşünülmektedir.

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"