Kapat
Bilim ve Teknoloji 192 kişi indirdi 3

İşte Facebook’un yeni şaşırtıcı hareketleri..

nepasdpasd

 

Merhabalar arkadaşlar,daha yeni aldığım bir duyum ile Facebook’un 1 Ocak 2015 ‘ten itibaren artık kendi kafasına göre ilerleyeceğini resmen bildirildi.Sözleşme şartlarını değiştireceğini belirten facebook’a karşın bir önlem almak istedik.Facebook yeni şartları ile bilgilerimizi resmi bi şekilde dağıtabilir artık.(önceden de dağıtıyodu da artık resmileştirecek heralde)

İşte pek resmi sayılmayan ama yinede sizi korumaya alabilecek olan bir dilekçe;

1 ocak 2015 den itibaren sözleşme şartlarını değiştireceğini ilan eden Facebook’un yeni kullanım koşullarına cevaben, tarafıma ait her tür kişisel bilgi, görsel, karikatür, resim, fotoğraf ve videonun telif hakkının (Berner Konvansiyonu uyarınca) bana ait olduğunu beyan ederim. Bunların ticari kullanımı için daima benim onayım gerekli olacaktır!
Bu yazıyı kopyalayıp Facebook duvarınıza yapıştırabilirsiniz. Bu, haklarınızı telif hakkı kanunları uyarınca koruma altına alacaktır. Mevcut tebliğ uyarınca bunların ifşası, kopyalanması, dağıtılması, yayımı ya da bu profil ve/veya içeriği temel alınarak aleyhime diğer herhangi bir faaliyette bulunulmasının kesinlikle yasak olduğunu Facebook’a bildiririm. Bahse konu yasaklar, Facebook’un yönlendirmesi ya da kontrolü altında çalışan personel, öğrenciler, temsilciler ve/veya diğer her tür çalışan için de geçerli olacaktır. İşbu profil içeriği özel ve gizli bilgi niteliğinde olup, gizliliğimin ihlali yasalar kapsamında cezai işlem gerektiren bir durumdur (UCC 1 1-308-308 1-103 ve Roma Yönetmeliği)

Bu üstte gördüğünüz içeriiği durum olarak paylaşırsanız kendinizi korumaya almış olursunuz arkadaşlar,en azından bunu denemeliyiz beyler,yılanın kafasını küçükken ezelim dedim.

intifada1453_2

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"

  • Bunu profilinizde veya bir video paylaştıgınızda açıklama bölümüne yazın. Tarafıma ait her tür kişisel bilgi, görsel, karikatür, resim, fotoğraf ve videonun telif hakkının (Berner Konvansiyonu uyarınca) bana ait olduğunu beyan ederim. Bunların ticari kullanımı için daima benim onayım gerekli olacaktır!

  • bu durumu paylaşsakta mark her türlü kaldırmazmı yani bi işe yararmı