Kapat
Bilim ve Teknoloji 126 kişi indirdi 0

Facebook’tan Etkileyici Kamera Efektleri

facebook kamera efektleri

Facebook Kamera Efektleri 2017

Facebook 18.04.2017 tarihli F8 Konferansı’nda yeni platformunu duyurdu. Facebook’un yaptığı açıklamalara göre, getirdiği yeni gerçekçi kamera efektleri ile Snapchat ile yarışa gireceği düşünülüyor.

Facebook sunduğu yeniliklerle kullanıcılarına farklı imkanlar sunmaya devam ediyor. Yakınlarda sunduğu bir yenilik ise hikaye paylaşma özelliği olmuştu.

Gerçekçi Kamera Efektleri

18.04.2017 tarihinde düzenlenen F8 Konferansının ardından sunmuş olduğu gerçekçi kamera efektleri ile kullanıcılarına eğlenceli dakikalar yaşatmayı planlıyor. Eklemeyi planladığı yeni özelliklerin yanı sıra  gerçekliği arttırılmış efektler ile de kullanıcılarına ilginç deneyimler yaşatmayı planlıyor. Snapchat ile rekabete giren Facebook, elinde tuttuğu bu özellikleri Yen AR platformu ile beta olarak test etmeye başladı. Bu sayede sosyal medya platformları arasında rekabetin oldukça farklı noktalara çekilmesi bekleniyor.

facebook messenger kamera efekt

Bu platform kullanılarak kameranızın işlevselliğinin arttırılması ve yeni efektler sayesinde sizlere eğlenceli dakikalar yaşatılması şirketin temel hedefleri arasında yer alıyor. Ayrıca bu yeni platform sayesinde fotoğraflara dijital nesne, detaylı adresi tarihi eklenebilir ve bu nesneyi düzeltebilirsiniz.

İşin eğlence boyutuna gelecek olursak geliştirilen kamera efekti sayesinde, canlı olmayan nesneler üzerinde de oynamalar yapma imkanı mevcut. Yine bu platform sayesinde derinlik algılama özelliği ile keyifli dakikalar yaşanacak. Özellikle ile kahve fincanına buhar efekti ekleyebilir, köpek balığı yüzdürebilirsiniz. Son olarak ise, söz konusu olan bu yeniliklerin Facebook Live için de kullanılması mümkün.

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"