Kapat
Full Programlar 268 kişi indirdi 2

FileMaker Pro 13 Advanced 13.0.4 Full İndir

filemaker pro

FileMaker Pro, iş bilgilerini iPad, iPhone, Windows, Mac ve web’de yönetmek için özel çözümler oluşturmayı kolaylaştırır. FileMaker Pro’nun kullanımı çok kolaydır ve hızlı şekilde başlamanıza yardımcı olmak için birçok özellik içerir. Saatler ya da günler değil, dakikalar içinde yeni bir veritabanını kullanıma hazır hale getirebilirsiniz.

Anında bir veritabanı oluşturmak için Microsoft Excel dosyalarını FileMaker Pro’ya sürükleyip bırakın. Kişileri yönetmek, envanteri takip etmek, projeleri düzenlemek, faturalar oluşturmak ve çok daha fazlasını yapmak için önceden tasarlanmış Başlangıç Çözümleri’ni kullanın. Sadece verilerinizi alın ve çözümü istediğiniz şekilde özelleştirin.

Veritabanı ekranlarınızın programlamaya gerek olmadan tam istediğiniz gibi görünmesini ve çalışmasını sağlamak için esnek tasarım araçlar kullanın.

• Adlar, sayılar, tarihler, belgeler, fiyatlar, fotoğraflar ve diğer öğeler dahil istediğiniz türde veriyi takip etmek için izlenecek alanlar ekleyin.
• Çözümünüzün profesyonel görünmesini sağlamak için çok çeşitli düzenlenmiş temalardan seçim yapın.
• Yazı tipleri, renkler, arka planlar, gölgeleme ve daha fazlasını kontrol edin. Formlarınızı daha da fazla özelleştirmek için şirket logonuzu bile ekleyebilirsiniz.
• Güçlü İlişkiler Grafiği ile bilgilerinizi birbirine bağlayabilirsiniz. Örneğin, müşteri verilerini fatura bilgilerine bağlayın.
• Tekrarlanan görevleri otomatikleştirmek ve veri girişini hızlandırmak için düğmeler, betikler, hesaplamalar ve açılan listeler ekleyin.

Uyumlu Sistemler
Windows 8.1 ve
Windows 8.1 Pro sürümleri
Windows 8 ve
Windows 8 Pro sürümleri
Windows 7 Ultimate, Professional, Home Premium

Minumum Sistem gereksinimleri
İşlemci: Intel Pentium 4 / AMD Athlon 64 veya daha yeni işlemci
RAM: 1 GB

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"
FileMaker Pro 13 Advanced 13.0.4 Full İndir
FileMaker Pro 13 Advanced 13.0.4 Full İndir FileMaker Pro 13 Advanced 13.0.4 Full İndir