Kapat
Android Çeşitli Uygulamalar 441 kişi indirdi 1

Fleksy Keyboard + Emoji v8.4.5 APK indir

fleksy keyboard apk full

Android için yazım hızınızı geliştirmek ve kullanımı oldukca basitleştiren bir klavye uygulamasıdır. Bu uygulama ile kelimelerinizi otomatik olarak yazabileceksiniz şöyleki birşey yazmaya çalışırken yanlış harf’e bassanız bile uygulama ne demek istediğinizi anlayacak ve otomatik olarak yazacakdır. ayrıca sembol vs gibi herşey tek dokunuşla kolayca yapılabilecek. uygulama 37 dil destekler ve Türkçe dahildir.

BEKLENTİNİN ÖTESİNE GEÇ
Fleksy’nin arkasındaki güç Geometrik Zeka’ya dayalı eşsiz teknolojisidir. Dikkatsiz? Özensiz yazım? Hiç problem değil!
Fleksy, yanlış harflere bassanız bile hangi kelimeyi yazmayı kastettiğinizi bilir. Patent başvurusu yapılmış teknoloji sadece bastığınız tuşlara bakmaz. NEREYE bastığınıza bakar ve yazmayı kastettiğiniz kelimeyi anlamak için yazım şeklinizi analiz eder.
Dışarda Fleksy gibisi yok. Klavyeye bakmadan bile yazabileceğiniz çok güçlü bir klavye.

EŞSİZ HAREKET SİSTEMİ
Sadece parmağınızın bir hareketiyle, noktalama, boşluklar, enter tuşuna basma, kişisel sözlüğünüze kelimeler ekleme ve daha fazlası gibi görevleri kolay bir şekilde başarabilirsiniz.Eşsiz hareket sistemi yazma konforunu maksimuma çıkarır ve yazmayı dizüstü bilgisayarınızdaki kadar kolay bir hale getirir.
EKRANINIZIN DAHA FAZLASINI GÖRÜN
Ekranınızı kendi mülkünüz haline getirmek için, çoklu düzen ayarlarıyla ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde Fleksy’i kişiselleştirin. Eşsiz hareket sistemi klavyeyi üç satıra azaltmanıza izin verir veya görünmez klavyeyi seçerek tam olarak yazarken ekranınızın 0’ünü görebilirsiniz bile.
CLOUD ÖZELLEŞTİRME
Fleksy My Fleksy Cloud servisi ile yazma stilinizden daha fazlasını ayarlar! Eşsiz yazma stilinizi epostanıza ve sosyal ağlara bağlanarak Fleksy öğretin, daha sonra yedekleyin ve kusursuz bir şekilde cihazınızın ötesine senkronize edin.
CANLI, EĞLENCELİ, HIZLI
İstatistiklerinizi ve temel yazınızı bakmadan takip edin ve My Badges ile başarılarınızı paylaşın! “Invisible Master”, “Dash Swiper”, “Fleksy Bird” ve “King of Keyboards” gibi 30 rozet, kilidi açık yeni Temalar ve hatta Fleksy’nin ücretsiz deneme süresini uzat.

Sürüm : 8.4.5

Güncelleme Tarihi: Ağustos 2017

Dosya Boyutu : 47 MB

Gerekli Android Sürümü : 4.0 + ve üzeri

Google Play Adresi : Tıkla

Google Play Fiyatı : 8,34 TL

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"
Fleksy Keyboard + Emoji v8.4.5 APK indir
Fleksy Keyboard + Emoji v8.4.5 APK indir Fleksy Keyboard + Emoji v8.4.5 APK indir