Kapat
Genel 334 kişi indirdi 2

Google Chrome İşlemci Kullanımını Azaltma

Google chrome tarayıcısı için yüzbinlerce eklenti mevcut buda Google Chrome’u dünyanın en çok kullanılan tarayıcısı haline getiriyor, ayrıca hızı ve kullanım kolaylığı arayüzü sayesindede kullanıcılarını her türlü memnun etmeyi başarıyor. tek eksik yönü olarak gördüğümüz yanı aşırı derecede CPU tüketmesi bunun için bir çözüm yolu düşünülmüş ve eklenti çıkartılmış, şimdi bu eklentiyi inceleyeceğiz.

%95’e kadar CPU tüketimini azaltan bir eklentidir ve sekmelerdeki yığılmanın verdiği kullanım miktarını azaltır, Eklenti sekmelerinizi tek penerede göstererek aşırı cpu tüketmini %95’e kadar düşürüyor bu sayede bilgisayarınız ve tarayıcınız çok daha hızlı çalışır hale geliyor. eklentiye tek dokunuşla tüm sekmeleri listeleyebilir veya tekrar tek dokunuşla yanyana sıralayabilirsiniz. yukarıdaki resimde demek istediğim gayet açık bir şekilde anlatılmaktadır.

Ayrıca eklentinin en iyi yanı, eklenti sıralaması aktifken tarayıcıyı kapatsanız bile aktif olan sekmeleriniz kaybolmaz, tarayıcıyı tekrar çalıştırdığınızda tekrar aktif halde görebilirsiniz.

EKLENTİ’Yİ YÜKLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"