Kapat
Full Programlar 1.574 kişi indirdi 2

Google Chrome Son Sürüm Full Türkçe 2017

google chrome son sürüm indir

Google Chrome Son Sürüm Türkçe İndir

Google chrome full türkçe 2017 , Google Chrome tarayıcısı son sürüm türkçe artık günümüzde dünya üzerinde en çok kullanılan tarayıcı diyebiliriz ki zaten öyle. Peki neden Google Chrome dünyanın en çok sevilen ve en çok kullanılan tarayıcısı?

Sizlere Bunun cevaplarını aslında bayağı uzun bir şekilde anlatabilirdim ancak kısa ve öz bir şekilde Google Chrome kullanmanın diğer Tarayıcıları kullanmaktan farkını ve Program İndir kategorimize giren Google Chrome’un faydalarını konuşacağız.

chrome-indir

Google Chrome Son Derece Hızlı

Evet bu bariz. Google Chrome kullanarak tüm tarayıcılardan daha hızlı bir şekilde sekmeler açabilir , Google’ın da desteği ile aradığınız şeyi en kısa sürede bulabilirsiniz.

Google Chrome’un Kocaman Bir Eklentiler Arşivi Var

Evet yanlış duymadınız ve az çok da kulağınıza böyle fısıltıların geldiğini umuyorum. Google Chrome’un tamamen orjinal bir Eklentiler bölümü var. Ayrıca sizde kendiniz için eklentiler geliştirip kendi Chrome’unuza veya başka birinin Chrome’una kurabilirsiniz.

Tamamen Google ürünü olmasıyla beraber güvenlik konusunda da diğer tarayıcılara göre daha iddialı olan Google Chrome güvenlik uzmanlarının özenle hazırladığı Pwn20wn sınavını geçen tek tarayıcı olmasıyla da bilinmektedir.

Google Chrome Kurulum Ayarları 2017

Evet bence bu kadar nedenin Google Chrome’u kullanmanız için yeterli olduğunu düşünüyorum. Eğer sizde artık Chrome kullanmak istiyorsanız aşağıdaki linklerden ücretsiz bir şekilde hızlı ve güvenli olarak Google Chrome’un son sürümünü direkt indirebilirsiniz…

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"
Google Chrome Son Sürüm Full Türkçe 2017
Google Chrome Son Sürüm Full Türkçe 2017 Google Chrome Son Sürüm Full Türkçe 2017