Kapat
Facebook Uygulamaları 245 kişi indirdi 3

Google Earth Pro 2013 Türkçe İndir

 

 

 

PROGRAM PORTABLE’DİR , YANİ TIKLA ÇALIŞTIR

Yerküre’yi daha yakından tanımak için, tüm dünyayı kolayca gezebilmeniz için, uydu görüntülerini, arazileri, 3D binaları ve diğer pek çok özelliği görüntülemenize olanak sağlar. Google Earth’ün çok zengin, coğrafi haritası sayesinde dünyanın daha gerçekçi görüntüsünü izleyip keşfedebilirsiniz. Sevdiğiniz yerlere uçabilir, öğrenmek istediğiniz işletmeleri arayabilir ve hatta yol tariflerinden yararlanarak gezebilirsiniz. Her şey size kalmış!

Yapabileceklerinizin Sınırı Yok, Ama yinede birkaç özellikten bahsedelim.

# Yeryüzünü Keşfedin: Dünyada istediğiniz herhangi bir yere kolayca ulaşın, istediğiniz bir şehir için ve şehrin coğrafi özellikleriyle ilgili bilgiler edinebilir, yerel işletmeleri bulabilirsiniz.

# Gökyüzünü Keşfedin: Gökyüzüne çıkarak geegenleri bile inceleyebilirsiniz.

# Okyanuslara Dalın: Gezegenin en derin su altı kanyonlarını keşfedin. Okyanus gözlemleri, iklim değişikliği ve nesilleri tükenme tehdidi altında olan türlerle ilgili bilgiler edinin. Hatta sörf veya dalış yapacak ve balık avlayacak yeni yerler de keşfedebilirsiniz.

# Ayda Yürüyün: Apollo astronotlarını dinleyerek iniş bölgesinde geziye çıkın ve aya iniş yapan uzay gemisinin 3D modellerini görün.

# Marsı Ziyaret Edin: Kırmızı Gezegene gezi düzenleyin ve NASA’nın uzaydaki komşumuzla ilgili yayınladığı son görüntüleri keşfedin.

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"


  • Emre

    Kardeşim Bana Pro Slayt Yapma Programi Lazimm Bildigin Varsa Paylasirmisin Video Edit Programi 🙂 Cok Lazm

    • intifada1453

      anlıyorum eğer program kategorisinde eski arşivlere bakarsan güzel bir video edit programı paylaşmıştım 🙂

    • Sony Vegas