Kapat
Wordpress İpuçları 230 kişi indirdi 6

Google Ping – İndexlenme Hızını Arttırma

Sitemizin google’da yüksek sıralarda olmasını hepimiz istiyoruz ki buna kesinlikle şüphe yok. Google bunu bizim isteğimize bağlı olarak yapmıyor elbetteki onunda bir prensibi olduğu açık.Bizde istediğimizi elde etmek için bu prensibe ayak uydurmak zorundayız.

  Sitemizin indexlenme hızı sitemizin güvenirliğine bağlı olarak değişkenlik gösterir.Ama bizde elimiz kolumuz bağlı oturmak zorunda değiliz.Yüksek sıralarda olma işini google amcaya bırakıcaz elbetteki ama elimizden geldiğince sitemize index gelmesini sağlayabiliriz.Bunun için yapmamız gereken google robotlarını sitemize davet etmek, ama bunu pek sık yapıp suyunu çıkarmamakta önemli bir ayrıntı.
  Gerekli açıklamaları yaptıktan sonra nasıl yapılacağı konusuna geçelim.Bunun için bir site aracını kullanacağız.Bu siteye BURADAN ulaşabilirsiniz.Üst kısımdaki gerekli alanları doldurduktan sonra aşağıda bulunan check all linkleri ile tüm seçimleri aktif yapıyoruz ve captcha alanını doldurduktan sonra SEND PİNG butonu ile sitemizi google robotlarına hatırlatmış oluyoruz.İyi indexlenmeler 🙂
Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"

 • sitenizdeki bilgilerden yararlanıyorum tebrikler

 • sıtenızı googleye ekleyın sonra ındex sı artırmaya bakın

 • ques41

  wordpressde kendı sıtemı googlede arattıgımda cıkmıyo. sizce ne yapmalıyım ?

  • evet,bizde zamanla biryere geldik ancak içeriğin kendin yazmalı yani özgün olmalı. Sonra etiketlerin iyi olması lazım ve geniş bir kitlen varsa site yayılır ve google da index almaya başlar. Ayrıca tr gg ,blogspot,ve ücretsiz olmak üzere wordpress ten kurarsan olumsuz olur ama .org,com veya net olarak bir alan adı alabilirsin.

 • ques41

  kardes ben bıse sorucam. ben wordpressden site kurdum fakat sıtemı googlede bulamıyorum. bunun ıcın ne yapmam lazım. yardımcı olursanız sevınırım.

  • Siteni google ekleme ile ilgili bit arastirma yapabilirsin