Kapat
Bilim ve Teknoloji 99 kişi indirdi 0

Google Project Shield DDoS Koruma

google project shiled ddos koruması

Google yeni hizmeti Project Shield ile sitelere ücretsiz olarak DDoS Koruması sunuyor.

Bağımsız Haber, Medya siteleri, İnsan Hakları siteleri ve siyasi seçim gibi sitelere ücretsiz olarak DDoS hizmeti veriyor, Google’ın bu teknolojisi sitelerinizi olası saldırılara karşı korumaktadır, artık ücretli DDoS koruma hizmeti veren birçok firma rafa kaldırılacak gibi duruyor zira Google gibi dünya devi bu hizmeti ücretsiz olarak sunmakta.

Google Project Shield DDoS Koruma Nedir

Google Ideas projesi altında ortaya çıkan bu Google Project Shield projesi küçük işletmeleri haber medya kuruluş gibi sitelere ücretsiz olarak DDoS koruması sunuyor, Sitenize bir DDoS saldırısı sonucu yaşayabileceğiniz sunucu çökme, siteye erişimin engellenmesi gibi olası durumları minumum’a indirip ortadan kaldırıyor.

Google Project Shield DDoS Koruma Nasıl Kullanılır

Öncelikle şu  https://projectshield.withgoogle.com/public/ link’e tıkladıkdan sonra karşınıza çıkan form’u doldurmalısınız, daha sonra Google sitenizi inceleyip kabul ettikden sonra gerekli kurulum işlemlerini DNS değişikli gibi birçok ayrıntıyı mail olarak size yollayacaktır. yaklaşık 10 dakika kadar bir kurulum işleminden sonra bu hizmetden yararlanmanız mümkün.

Google Project Shield DDoS Koruma Ne Tür Siteleri Kabul Eder

Resmi proje sitesinde de yazdığı gibi Haber, Medya, Küçük bağımsız Haber siteleri, İnsan hakları siteleri, Dernek siteleri, Sivil Toplum örgütleri, Seçim siteleri, Siyasi siteleri gibi birçok siteyi kabul etmektedir.

Google Project Shield Sitesi

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"