Kapat
Bilim ve Teknoloji 45 kişi indirdi 2

Google Star Wars Güç Uyanıyor Kapatma Silme

google star wars

Google’ın yeni özelliği Star Wars Karanlık taraf Aydınlık taraf şeklinde kullanıcılara tüm hizmetleri için özel tema ve ışın efekti gibi özellikler sunuyor, Yalnız bu özellikden pek memnun kalmayan kullanıcılar var mesela ben youtube ‘de müzik dinliom ses kısarken ve açarken vijuuuk diye efekt veriyo ve şarkı rezil oluyor haliyle kısaca hoşuma gitmedim benim :), Neyse bunu silmekte’de oldukca zorlananlar var, Bu yazımda size nasıl kolayca bu yeni Star Wars eklentisi ve uygulamasından kurtulacağınızı göstereceğim.

Google Star Wars Güç Uyanıyor Kurtulma Silme Devredışı Bırakma

Öncelikle BU adrese girip, seçtiğiniz tarafı DEĞİŞTİR diyerek hangi tarafta iseniz o tarafı ortaya alın VARSAYILANA DÖN deyin ve herşeyden kurtulun, bir diğeri ise Star Wars chrome eklentisini yüklediyseniz bunuda tarayıcınızda en üst sağ’da üst üst’e 3 çizgi bulunuyor o buton’a tıklayın açılan menüden Ayarlar’a girin ve star wars özelliğini devre dışı bırakın daha sonra ise Uzantılar bölümüne girip Star Wars eklentisini silin işlemler bu kadar.

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"

  • Hay Allah Razı Olsun ya

  • Gökhan

    Çok iyi oldu kurtulduğum bu ışın sesinden videoda söylenenleri anlayamıyordum, çocuk bilgisayarı gibi olmuştu yahu. Hatta önceden bilgisayar virüs girdi zannetmiştim.