Kapat
Bilim ve Teknoloji 147 kişi indirdi 0

İnstagram İçin Yeni Özellik : “Çevrimdışı Mod”

instagram çevrimdışı modu

Instagram Çevrimdışı Mod 2017

Sosyal paylaşım platformlarının öncü ve parlayan yıldızlarından biri olan İnstagram’a yeni bir özellik geldi. Yeni özellik “Çevrimdışı mod”dur. Bu “Çevrimdışı mod” olarak isimlendirilen yeni özellik gelişmekte olan ülkelere sunuldu.

Gelişmekte olan ülkelerdeki instagram kullanıcılarına kaliteli hizmet vermeyi amaçlayan İnstagram, çevrimdışı özelliği aktif etti. Artık internet bağlantısı olmadan instagram uygulaması üzerindeki bazı özellikleri kullanmak mümkün hâle geldi.

Yeni Özelliği “Çevrimdışı Mod” ile Karşınızda İnstagram

Şu an için instagramın yaklaşık 600 milyon kullanıcısı olduğu söylenebilir. Şirketin sahip olduğu kullanıcılarının büyük bir çoğunluğu ABD dışında yer almaktadır. Bundan dolayı şirket “çevrimdışı gezinme” özelliğini gelişmekte olan ülkelerde popüler hâle getirmeyi hedefledi.

instagram çevrimdışı modu 2017

Android İnstagram uygulaması, instagram uygulamasını daha önce kullandıysanız bir sonraki çevrimdışı olarak uygulamaya girmeniz durumunda, sizlere bazı içeriklere göz atma imkanı tanıyor. Çevrimdışı olarak yaptığınız bu seyahatte kullanıcılar mesaj atabilir, beğenebilir, kaydedebilir ve yorum yapabilir. Fakat bu değişiklikler, bir sonraki çevrimiçi ziyaretiniz sırasında senkronize edilecektir.

Bunlara ilaveten ziyaret ettiğiniz profiller, kendi profiliniz ve arama sekmesinde önbelleğe alınan vb. bölümler çevrimdışı seyahatlerinizde kullanılabilecek özellikler arasında yer almaktadır. Bu özellikler, mobil ağların daima yeterli olmadığı durumlarda kullanılması için gelişmekte olan ülkelerde sunuldu.

Şu an da internet bağlantısı gerektiren özellik, hikayeler özelliğidir. Ancak instagram şirketi çevrimdışı kullanıma sahip olan başka özellikleri gelecek aylarda arttırmayı planlıyor.

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"