Kapat
Bilim ve Teknoloji 189 kişi indirdi 0

İstanbul’da Pokemonların Bol Bulunduğu Yerler

istanbulpokemongo

İstanbul’da Pokemonların Bol Bulunduğu Yerler

İnsanların çılgınlar gibi oynadığı bir oyun haline gelen ve daha google play da olmamasına rağmen yaşlı genç herkesin indirip çılgınlar gibi oynadığı bir oyun haline gelen Pokemon 10 gün içerisinde milyarlarca değeri artan bir oyundur.

İlk defa 1990’lı yıllarda çizgifilm olarak piyasaya çıkan Pokemon şimdi ilk defa oyununu duyurdu.Ama 7 den 70 e dünyadaki bütün insanların severek oynadığı bir oyun haline gelmeyi başardılar..

1610511_2_1468481705Y0dWe

Ancak pokemon go oyunundaki tüm karakterler/herolar belirli yerlerde bulunmakta.Mesela insanların daha bol bulundukları yerlere pokemon atıyorlar ki insanlar bir pokemonu avlayabilmek için karşılaşsın çaba sarfetsinler ve oyuna daha bağlı kalsınlar..Peki İstanbul’da en çok Pokemon bulunan belirli yerler var mı ? Diye soracak olursanız;

Maçka Demokrasi Parkı,Beşiktaş Çarşısı ve Sokakları,İstiklal ve Bağdat Caddesi,Kadıköy Rıhtımı,Moda Sahili,Caddebostan,Sultanahmet Meydanı,Göztepe Özgürlük Parkı,Gezi Parkı gibi yerler Pokemonların bol bulunduğu yerler olarak tabir ediliyor..

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"