Kapat
Full Programlar 299 kişi indirdi 7

JetClean PRO 2013 Türkçe İndir – Sistem Bakım Onarım Programı

Bilgisayar bakım onarım programlarının etkisi ve ihtiyaç olma olasılığı hızla büyümekte ve birçok yazılımcı şirketlerde kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamaları için kendi PC Bakım onarım programlarını üretmekteler, BlueSprig yazılımcılarının hazırlamış olduğu ve Türkçe dahil birçok dili desteklemekte. JetClean programı bilgisayarımızdaki yavaşlamaları, kasmaları ve donmaları kökünden halletmek için ücretsiz işlevler sunmakta. Program ile yüklenen programları tamamen kalıntı bırakmadan kaldırabilir, Bozulmuş windows ayarları nı yapılandırabilir, Başlangıçta açılan gereksiz zaman kaybı yaratan uygulamaları geçiktirebilir veya durdurabilir, kayıt defteri gibi önemli olan regedit girdilerini temizleyebilir ve daha birçok işlevi kolayca yapabilirsiniz.

Tek bir tıklama ile gereksiz dosyaları ve gereksiz kayıt defteri girdileri temizleyerek Sistem performansınızı arttırın

 

 

 

Özel deneyim ve oyunlar için daha fazla güç kaynağı gerekir, JetClean gereksiz işlemci ve Ram yiyen tüm uygulamaları kapatarak odaklanmak istediğiniz programa veya oyuna sistem gücünü verir.

 

Sistem hataları ve sorunlarını tek bir tıklama ile giderebilir ve sisteminizin daha optimize bir şekilde çalışmasını sağlayabilirsiniz.

 

 

Sistem başlangıcında gereksiz programlar da başlar ve sistem yavaş açılmasına sebep olur, bu gibi programları tek tıklama ile durdurabilir ve sistem açılışınızı hızlandırabilirsiniz.

 

 

 

JetClean bilgisayarınızda çok ufak bir yer kaplar ve asla sisteminizi yormaz, ama yaptığı temizlik ve hijyen çok büyüktür.

 

 

 

Gereksiz işlemleri kolayca temizler: Geri Dönüşüm Kutusu dosyaları, Son Belgeler, Geçici dosyalar, Günlük dosyalar, Pano, DNS Önbellek, Hata Raporlama, Hafıza , Atlama Listeleri v.b.

 

 

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"


 • Doğukan

  Admin kardeşim, JetCleanPro 2013 programını verdigin linkten winrar dosyası içinde indirdim ancak, içindeki setup.exe kısmına tıkladığımda arşiv bozuk veya hatalı diyor ama key calısıyor.. Bu hatayı düzeltmeni istiyorum kardeşim..Hayırlı bayramlar bu arada 🙂

  • intifada1453

   indirmeniz yarıda kesilmiş olabilir, tekrar kontrol edildi böyle bir sıkıntı yok, yinede böyle ıkıntı yaşıyorsanız burdan direk setup.exe’yi indirebilirsiniz.

 • hacı ürün süresi dolmuş diyor napalım 😀

  • intifada1453

   tmm akşam bakarım

 • kenan

  Crack varmı

  • intifada1453

   dosya içinde aktivasyon mevcut ayrıca açıklamasıda var

 • osmanlı

  öncelikle teşekkür ederim programı kurdum pcde 2000 in üzerinde hata buldu yaklaşık 7.5gb temizlik yaptı dediniz gibi yaptığı işlemler çok çok büyük