Kapat
Aksiyon Filmleri 469 kişi indirdi 0

Karayip Korsanları 5 Salazar’ın İntikamı İndir

Karayip Korsanları 5 Salazar’ın intikamı HD olarak Türkçe Dublaj indir.

Karayip korsanları 5 filminin 2017 yılında vizyona giren 5. serisi Karayip Korsanları 5 Salazar’ın intikamı’nı sorunsuz olarak sitemiz ziyaretçileri ile paylaşıyoruz,

Karayip Korsanları 2017 yılının en iyi filmleri arasındadır. Filmde macera, aksiyon ve daha fazlası bir arada çok güzel veriliyor. Filmi sinemada izlemeyin indirin burdan flash beleğe yükleyin plazmada, LCD de izleyin hemde yanında mısırda patlatın süper olucaktır. Mükemmel bir film olduğunu aşikar. İzlemeyenlere kesinlikle tavsiye ederim. Tabi macera ve aksiyondan hoşlananlar için? hep beraber yeni serileri merakla bekliyoruz.

Karayip Korsanları 5 Salazar’ın intikamı konusu

Çılgınca maceraları ile taninan Jack Sparrow, keyifle okyanus sularında yol alırken bir yandan da kötü bir şeylerin olacağı hissine kapılır. Salazar’ın yönetimindeki korkunç ölümcül hayalet korsanlar, bölgedeki tüm denizde ki korsanları öldürerek Şeytan Üçgeni’nden kaçmayı başarmış; hayatta kalabilen tek korsan kaptan ise Jack’tir. Jack, Salazar’ın öfkesinden ve intikamından kurtulabilmek için Poseidon Asası’nın peşine düşmeye başlar. Bu efsane asayı bulmak o kadar kolay olmadığı için Jack  güzel ve zeki gökbilimci Carina Smyth ve Kraliyet Donanması’ndan  dik başlı, genç bir denizci olan Henry ile oldukca zorlu bir anlaşma yapar. Küçük ve külüstür gemisi Dying Gull’un dümenindeki Jack Sparrow, hem bu kötü gidişatın hem de şimdiye dek karşısına çıkan en dişli ve korkunç düşmandan kurtulmanın yollarını arayacaktır.

FİLMİ İNDİRMEDEN AŞAĞIDAN İZLEMENİZDE MÜMKÜN.

NOT: GÖRÜNTÜ VE SES SİNEMA ÇEKİMİDİR, İZLENEBİLECEK KALİTEDEDİR.

DOSYA BOYUTU: 1.6 GB
KALİTE: SİNEMA ÇEKİMİ
İMDB: 7.2

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"
Karayip Korsanları 5 Salazar’ın İntikamı İndir
Karayip Korsanları 5 Salazar’ın İntikamı İndir Karayip Korsanları 5 Salazar’ın İntikamı İndir