Kapat
Full Programlar 371 kişi indirdi 9

KingSoft Antivirüs 2013 İndir (Ücretsiz)

KİNGSOFT ANTİVİRÜS

KingSoft Antivirüs 2012 (Cheetah) SP5.3

Piyasaya yeni adını duyurmaya çalışan, KingSoft antivirüs 2012 ve 2013 sürümlerinde çok kararlı ve iddia’lı şekilde geliyor. Rakiplerine göre bu kadar kısa sürede başarı yakalayabilen tek program olarak gösterilen Kingsoft Antivirüs bilgisayarınızın güvenliği için üst düzey bir güvenlik önlemi alır. Ayrıca şunuda belirtmek gerekli ki proğramın arayüzü çok sade, anlaşılabilir ve program hızlı bir şekilde işleyişini sürdürüyor, bilgisayarınızda kasma yapmaz.

GENEL ÖZELLİKLERİ

Yes K+ Defense (K+ Savunma)
Çok kapsamlı yeni bulut teknolojisi bilgisayarınızı popüler virüslere karşı savunur.

Yes Smart Scan (Kolay Tarama)
Yeni teknolojisi ile bilgisayarınızı hızlıca tarar 

Yes Light (Hafif)
Çok hafif ve bilgisayarınızda varlığını hissetmeyeceğiniz şekilde çalışır

Gerçek Zamanlı tarama ve koruma sağlar, 3 ana modülden oluşur.

Tam Tarama, Hızlı Tarama ve Özel Tarama: Bilgisayarınızı tararken 3 yol vardır. Ayrıca Usb bellek tarama özelliğinede sahip, siz usb’yi bilgisayara bağladığınız anda usb’yi alğılayacak ve tarama güvenliği alacak.

Belki hiçbir antivirüs proğramının yapamadığı şeylerden biri el atmış olmalı Kingsoft.

1. Web Savunma – kullanıcılar çevrimiçi sörf yaparken tarayıcı güvenliğini korumaya alır. ve zararlı URL’den bilgisayarınıza virüs bulaşmasını engeller.

2. IM Savunma – IM yazılımı ile sohbet ederken ICQ, MSN gibi, kullanıcıların bilgisayar güvenliğini korumak, AOL vb

3. Video Savunma – çevrimiçi videoları izlerken kullanıcılara arkaplandan bulaşabilecek zararlılara karşı korur.

4. Shield İndir – Bilgisayarınıza inen dosyaları otomatik tarar.

5. USB Savunma – taşınabilir USB sürücüler aracılığıyla yayılan virüslere karşı etkili bir çözüm.

Bilgisayarınıza sızmaya çalışan hackerlar veya virüslere karşı gerçek zamanlı koruma sağlar ve tam defans modüllerini kullanır.

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"


 • Ek olarak çalışma mantığını çok beğendim, Norton, kas, NOD32, G-DATA kullandım sstem kaynaklarını bu kadar az kullanan yok. Ne bleyim şu son kaçırdığını kaçırmasa iyiydi yani ne kullanırsanız kullanın yanında bulunsun kastırmaz kesinlikle, url engellemede başarılı idi, anlık saldırılarda da başarılı. Lakin işte en sonunda flashplayer exe virüsünü yedi maalesef üzgünüm karizması çizildiği için.

 • Yukarıda birisi Kaspersky nin bulamadığını bulmuş demiş o arkdaşa ek olarka şu anda foramt sonrası kurulumları yaptığımı söyleyim. kingsoft kuruluydu hiç virüs kategorisine koymamış dmeekki beyimiz, kaspersky i kurunca bulmaya başladı lakin o da silemedi, ama en azından bu virüs diye bi tavır koydu 🙂

 • nazif

  bir virüs uzmanı olarak çok başarılı bulduğum bir antivirüs programı diyebilirim. sistemi hiç kasmıyor. arama-bulma-temizleme yüzdesi oldukça başarılı. sisteme kurulduktan sonra taratma yapılmaması tavsiye olunur. sistem32 deki bazı dosyaları sormadan virüs zannedip karantinaya alıyor ve session 3 hatası yüzünden death of blue screen hatası veriyor, dolayısıyla sistem çökmüş oluyor. 100 ün üzerinde makinada denedim çok başarılı. ama dediğim gibi tarama yapılırsa hep aynı sorunla karşılaşılıyor, zaten gerek de yok taramaya. bulursa siler, antivirüsün mantığı budur.

 • cem

  bu programın çincesini pcme istemeden kurdum am bir türlü kaldıramıyorum hiç memnun degilim pcde adım attırmıyor

  • intifada1453

   dil seçenekleri kısmında dili en azından ingilizce yapablirsin, ama tabi çince olduğu içinde ne yazdığını anlayamaman norma kaldırmak için denetim masasından program ekle kaldırdan kaldırabilirsin kaldırmada zorluk çıkarmaz. Yinede kaldıramadım diyorsan iobit uninstaller veya revo uninstaller programlarını kullanabilirsin

 • ugurbe

  gerçekten inanılmaz güzel bir program ca programıyla beraber en iyisi ama ca paralı,ofisimizde tüm bilgisayarlarda bu program var kaspersky nin görmediği virüsü görüp sildi ofiste bulunan bir bilgisayara sızan solucan tüm ofisin internetini açıp kapatıyordu.Silip bunu kurduk sorunu halletti herkese tavsiye ederim.Paralı bile olsa tereddütsüz bunu alırım.

 • asdsad

  kardeşım nasıl ıyımı bu ındırecem de

  • intifada1453

   Ben bunu kullanıyorum kardeşim, Program tamamen ücretsiz ve devamlı veritabanı güncellenmekte. Şu ana kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım kullanım kolaylığı ve pratikliği aynı zamanda mukemmel koruması ile herkese tavsiye ederim

 • Muhammed Ali

  Eyvallah kardeşim 🙂 İndirdim..Tarıyo şuan pcde öyle bir virüs var ki hiçbir antivirüs kurdurmuyo kaspersky’da dahil..