Kapat
Bilim ve Teknoloji 112 kişi indirdi 0

LG G6 Müjdeli Haber Verdi

lg g6 piyasaya çıkış tarihi

LG kendine has telefon üretimleriyle ön plana çıkan bir marka olmasının yanında yaşattığı birtakım problemler ile de gündeme gelmektedir. Zira G4 ve G5 kullanıcıları bu problemleri sıkça dile getirmekteler ve bu durum da LG’nin karizmasında hasarlara neden olabilmektedir.

LG G6 Uygulama Bulma Sorunu

LG’nin kullanıcılarına yaşattığı sorunlardan birisi de uygulama bulma sorunu idi. Bu sorun LG G6’nın 18:9 özel ekrana sahip olmasından kaynaklanmakta. Her ne kadar Google tüm uygulamaların uyumlaştırılması talimatı vermiş ise de bu konuda çok fazla yol alındığı söylenemez. Ancak Samsung Galaxy S8’in piyasada tanıtımının yapılması üzerine geride kalmak istemeyen LG G6 bu işe tam olarak müdahil oldu. Kendisine has uygulama platformu olan LG Smart World içinde bulunan uyumlu uygulamaların sayısını iki katına çıkarmayı hedeflemekte.

LG G6 Uygulama Sayısı

Hali hazırda 200 adet uygulama barındıran LG Smart World bu uyumlaştırma projesi ile birlikte uyumlu uygulamalar sayısını 400’e çıkarmayı hedeflemektedir. Böylelikle kullanıcılarının akıllarında bulunan soru işaretlerini gidermeye çalışan LG’nin bu çabalarının başarıya ulaşıp ulaşamayacağı kullanıcıların deneyimi sonrasında daha da netlik kazanacaktır.

Hem kamera hem de ekran çözünürlükleri açısından oldukça kaliteli işler çıkaran LG yaşattığı bu yazılımsal ve donanımsal problemleri çözebilirse piyasadaki yerini daha da kuvvetlendirecektir. Zira şuan bile bu sorunlara rağmen birçok kullanıcı tarafından tercih edilen LG ilerleyen günlerde daha sık tercih edilmeye başlanabilir.

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"