Kapat
TamSürüm Bilgisayar Oyunları 365 kişi indirdi 7

Metro Last Light Full Torrent İndir

Metro 2033’dan sonra yeni 2013 sezon oyunu  “Metro Last Light” piyasaya çıktı, Oyun grafik konusunda mükemmel denecek kalitede fakat Metro 2033 sürümünden gelen şikayetler üzerine grafiklerde iyileştirme yapılmış artık grafik konusunda oyuncular kasma, donma gibi sebeplerden dolayı şikayetci olmayacaklar.

Metro 2033’de yeraltı dünyasında tüneller lairent gibi çıkmazlarda yaratıklar öldürüyorduk gün yüzüne çıkmak için hep bir yol aradık ama nafile, oyun yapımcıları bu kez bizi gün yüzüne çıkartmış artık güneşi gördüm diyerek savaşmaya ve amansızca ilerlemeye devam edebileceğiz, Korku yönünden pek tutulamadığı gelen eleştiriler arasında, aniden çıkan yaratıklar sesler vs ler oyuna pek canlılık vermek için kullanılmamış ama yinede birazda korku olsun istiyorsak oyunda bu mevcut tabi.

Oyunda bol bol görevler verilmiş heleki gün yüzüne çıkmak için bu görevleri aşmak zorundayız, Yapımcılar mantıklı bir algoritma izleyerek böyle bir görev senaryosu yazmışlar bence mantıklı, çünkü yer altından sıkılacağız ve gün yüzüne çıkmak isteyeceğiz, bunun içinde görevlere konsantre olarak ilerlemeye devam edeceğiz.

DOWNLOAD BİLGİSİ

indirme Türü: Torrent
Dosya Türü: İSO
Boyut: 8.56 GB
CRack: Mevcut

 

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ

İşletim Sistemi: Windows XP (32-Bit only), Vista, 7, veya 8
İşlemci:  Dual Core CPU 2.2 GHz
RAM: 2 GB
HDD: 10 GB
Ekran Kartı: (GeForce 8800 GT 512 MB, GeForce GTS 250, etc)
Directx 9.0 c

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"


 • rec

  Windows XP (32-Bit only) yazıyor sadece only oyanınyor demekmi bu ?

 • ömer

  ben her açtığımda yüklemeyi wwolfteam yükleme sihirbazına hoşgeldiniz yazıyor her yükleme sihirbazını açtığımda yine aynısı herşeyde o çıkıyor yardımcı olun !!

 • GamerPro

  abi oyun muhteşem grafikler hikaye yani mutlaka oynayın..

 • duran

  Arkadaşlar bu oyunu nasıl blgisayarıma indire bilirim ? Bana yardımcı olurmusunuz.

  • intifada1453

   torrent programı ile, inen dosyayı, bittorrent programı ile aç , oyun inecektir, kurulum için ise yine daemon tools programı gerekli

 • crack nereye atılacak

  • intifada1453

   oyunun kurulu olduğu dizine