Kapat
Videolar 283 kişi indirdi 8

MHP’nin Dombıra Şarkısı Dinle

Dombıra parçasının son zamanlarda Ugur Işılak’ın AKP için seslendirmesi neticesinde meşhur olan DOMBIRA parçası, telif sahibi tarafından Uğur Işılak’a’ sitem etmişti. ve parçasının fon melodisinin izinsiz kullanıldığını söylemişti. MHP ise bu şarkıyı yeniden uyarladı ve Hükümete de bazı ince göndermeler yaptı.

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"

 • Mustafa Kemal’in askeri,Laikliğin Bekçisi

  Türkiye laiktir,laik kalacak Recep Tayyip Erdoğan.

 • alpaslan türkeşin askeri

  sizler ancak gördüğünüzle yetinenlersiniz,ileriyi görmek ancak ve ancak ülkücülere yaraşır..

 • uzun adamın yolunda

  başkana yolsuz, çaldı diyorsunuz ama sizden ala hırsız olmaz dombranın aynısını bildiğiniz devlet bahçeliye yazmışsınız. şu an türkiyede bu imkanlar varsa hepsi başbakanımızın sayesinde. asıl hırsız sizsiniz başbakana yapılan şarkıya bile tenezzül ediyorsunuz. yazıklar olsun sizin gibi türke sehitlerimizin kemikleri sızlar.

  • alpaslan türkeşin askeri

   dombırayı başbakanmı yazdıda başbakanın müziği oluyor türküye türklerindir..bunu hiç kimse unutmasın unutmasınki canakkalede yatan şehitlerimiz rahat uyusun.sen uzun adam lakaplı insan bu vatana askerlik yapmadınmı bu başbakan sayasinde dağda çarpıştığımız pkk lılar şimdi yanınızda geziyor türkiye büyük millet meclisinde özgürlük herkesin hakkı ama dağdakilerle değil yörede yaşayan mazlum olan kürdümüzle berabar..hırsızı bu millet gördü sende görki şehidine ve vatanına ihanet etme…

  • ATATÜRKÜN YOLUNDAN

   Kusura b. Ama asıl hrsz dedign kisiye dikkat et. Tyyib belki bazi syleri duznlemis ama atmadigida kazik kalmadi lafini blde konus

 • YUHHHH SANA YANİ MHP&CHP VE DİĞER PARTİLERE DÜŞERSE BU TÜRKİYE SONU HAYRI ALAMET OLMAZ AMA…….NEYSEKİ BU TÜRKİYE Bİ LİDER,,ŞEREFLİ,,DÜRÜSMÜ DÜRÜS,,,BİR BAŞBAKANA SAHİP!!!!!!

  • alpaslan türkeşin askeri

   asil sizlere yuhhh mhp ve chp türkiye büyük millet meclisinde bile bi tane pkk lı yoktu şimdi ise at koşturuyorlar…

 • ülkücü hareket