Kapat
Film izle ve indir 281 kişi indirdi 0

Narcos 1.Sezon Tüm Bölümler HD İndir

narcos 1.sezon tüm bölümleri indir

Narcos 1.Sezon Tüm Bölümler HD İndir

Narcos 1.sezon bölümleri indir , Narcos filmi Pablo Escobar’ın hayatını bir Polis’in dilinden anlatmaktadır. Yani bir nevi Biyografi dizisi diyebiliriz. – otobiyografi kendi kendini anlatınca oluyodu demi la – Pablo Emilio Escobar Gaviria adında dünyanın en büyük uyuşturucu kaçakçılığı işlerini yapmış adamın öyküsü.

Tamamen gerçek bir hikayeden uyarlanılarak dizi yapılmıştır. Yoksul bir çocukluk ve gençlik geçirmiş olan Escobar, hayatta hiçbirşeyi olmayınca çalarak yaşamayı öğrendi. Önceleri futbol topu çalıyordu. Daha sonra araba çalmaya başladı. Bu böyle kademe kademe arttı ve servetini gittikçe katlıyordu.

Yabancı dizi indir kategorimize giren yapımda Pablo’nun peşine düşen özel dedektif Steve Murphy ile yaşayacakları maceraları izleyeceksiniz… Aşağıdaki linklerden direkt olarak 1.sezonu indirebilirsiniz, part part yapmadım tek link hızlı gömülün.

Bana destek için Turbobit link kullanın. Ayrıca size şu remix’i de hediye etmek isterim 🙂 “Platta , or bomo!”

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr" Narcos 1.Sezon Tüm Bölümler HD İndir Narcos 1.Sezon Tüm Bölümler HD İndir