Kapat
TamSürüm Bilgisayar Oyunları 288 kişi indirdi 11

NBA 2K14 – Full Torrent İndir

NBA ve Basketbol tutkunları için yeni 2014 sürümünü duyurdu, Herkesin heyecan ve merakla beklediği oyun diğer eski sürümüne göre çok çok yol kat etmiş ve birçok yeni özellikleri ile bizi karşılıyor.

Her zaman oyunların yeni versiyonlarında/sürümlerinde ses ve görüntü kalitesine çok dikat ettiğimiz doğrudur, bu oyunun 2014 versiyonunda’da bunu hissedebiliyoruz, özellikle ses ve görüntü kalitesine çok önem verilmiş en azından PES 2014’deki gibi atari türü bir görüntü kalitesi olmadığı kesin.

EuroLig ile Fenerbahçe ve Anadolu Efes gibi Türk takımlarını oyunda görmek mümkün.

 

 

İndirme Türü: Torrent
Dosya Türü: İso
Oyun Boyutu: 7.0 GB
Crack: Mevcut
Sürüm: Reloaded & 3DM
Çıkış Tarihi: 01-10-2013

İşletim Sistemi: Windows Xp/Vista/Win7/
İşlemci: 2.0 GHz
Ram: 2 GB
HDD: 7 GB
Ekran Kartı: 1 GB
DirectX®: 9.0

Şifre İsteyen Rarlar için Şifreler: "intifada1453" veya "intifada1453tr"
NBA 2K14 – Full Torrent İndir
NBA 2K14 – Full Torrent İndir


 • ziya

  Kardeş oyunu torrentten indirdim tıklayınca ”ne yazikki dosyaya bağlanmayayla ilgili bi sorun oluştu” diye uyarı cıktı ya 4 saatti bekledim inmesini hüsrana uğradım yardım edermisniz

  • ekran görüntüsü yollayın kontrol edelim.

   • ziya

    kardeşim facebook hesabınızdan görüntüsünü attım problemin ordan bakarsanız iyi olur.

 • Yusuf

  Sizin ehl-i sünnet itikadında Müslümanlar olduğunuza dair hüsnü zannım var.Böyle şeyler bu tür platformlarda pek söylenmez ama yinede Ayyıldız team ile bir irtibatınız olduğunu düşünüyorum.Ve böyle bir site kurmanızın yerinde olduğu fikrindeyim.Ama siz topluluk olarak korsan film vb. materyalleri indirmenin ve ya kullanmanın kul hakkı olduğunu düşünüyormusunuz? Şöyle söyleyeyim.Belli ki kul hakkı olduğunu düşünmüyorsunuz.Bunu neye dayandırıyorsunuz.Osmanlı gibi bir cihan devletinden sitenizde alakalı şeyler paylaşıyorsunuz.Bu sizin yaptıklarınız tutarlı mı tutarlıysa benide aranıza alırmısınız.(TNCTR’den Cezays)

  • Şunu belirteyim kardeşim, Ayyıldız Team ile bir irtibatımız veya ilgimiz yok ayrıca herhangi bir hacker grubu felanda değiliz. Evet site içeriği korsan film, oyun ve programlara dayanmakta. ama bizim amacımız kapitalist düzenin ve yeni dünya düzeninin kullanıcılara tanımadığı hakları illegal yollardan tanımaktır. bugün herkesin aldığı maaş ve ücretler açlık sınırının bile altında ve hiçbir materyale para verecek gücü olmayan insanlar var. elbette materyallere emek harcanıyor ama hak ettiklerinden daha fazlasını isteyen bir sömürü düzenini’de unutmamak gerekiyor. Biz internetin özgür bir platform olduğuna inanıyoruz ve kullanıcılar en iyi içeriklere istediği gibi ulaşıcaklarına.

 • cevahir

  nasıl crac yapıyorsunuz iki tane dosya var içinde

 • mustafa

  ben şuanda 6.99 boyutlu torrenti indiriyorum ismi 3DM_NBA2K14 bu nu indirip kurmam yeterlimi oyunun açılması için lütfen yardımcı olurmusun ??

  • Evet crack dosyasi var icinde crackte yapin tamamdir

 • mustafa

  dostum 2 tane 7 gb lık torrent mevcut 2 sinidemi indirmek gerekiyor yoksa herhangi biri yetiyormu

  • mustafa

   ben şuanda 6.99 boyutlu torrenti indiriyorum ismi 3DM_NBA2K14 bu nu indirip kurmam yeterlimi oyunun açılması için lütfen yardımcı olurmusun ??*

 • hakan

  dostum çok sağol heryerde partlı şeklinde devil my cry da indirdim sorunsuz çalışıyor. ellerine sağlık.